Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyit kell beruházni sziklam...

Mennyit kell beruházni sziklamászáshoz (felszerelések, oktató, stb. )?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül egy ilyen hóbort az embernek? Mennyibe kerülnek az ehhez szükséges felszerelések, és mennyibe kerülnek az ilyen tanfolyamok? A válaszokat előre is köszönöm!

2014. jún. 6. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
először menj el falat mászni, ott csak kifizeted a napi belépőt + általában kell egy haver aki elmegy veled, aztán gyakorolhattok falon, mire elértek egy olyan szintre, hogy lesz értelme sziklamászásban gondolkodni, addigra az összes fent említett kérdésre tudni fogod a választ.
2014. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
drága dolog, de tényleg tedd azt, amit az első ajánlott. a Váci úti Boulder club sztem tökéletes gyakorlásra (is), és ha napközben mész, könnyen lehet h egyedül vagy órákig.
2014. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Megnéztem ezt a Boulder Club-ot, nem egy olcsó mulatság az sem, de szerintem megéri :) Sziklamászáshoz meg tényleg minimum gazdagnak kell lenni? :D
2014. jún. 6. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:

a felszerelés nem olcsó, de az életed múlik rajta. szal nem éri meg spórolni. Amúgy meg, drága, de szinte minden sport, amit kicsit komolyabb szinten művel az ember, áldozatokkal jár.


de annyira nem drága, hogy elérhetetlen legyen. egy iphone árából már fel tudsz szerelkezni, és kompromisszumot sem kell kötnöd minőség terén.

2014. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
"Iphone árából" - akkor sokáig kell spórolnom :D
2014. jún. 7. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!