Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol vegyek gördeszkát?

IcecreamPanda! kérdése:

Hol vegyek gördeszkát?

Figyelt kérdés
Meg szeretnék tanulni deszkázni, de ami most van, azzal nem lehet haladni, mivel egy lökéssel max 1 métert megy, hiába megyek lefelé a lejtőn... Úgy hallottam, hogy a Decathlon-ban nem érdemes deszkát venni, mert gagyi. Szóval, ha a West Endben lévő Garage Store-ból vennék egy darkstar deszkát az egy kezdőnek is jó lenne? Nem akarok vele korlátokra ugratni vagy ilyesmi, max ollie, vagy kickflip. Szóval onnan jobb lenne venni, vagy inkább máshonnan kéne? (A webshopokat nem szeretem.) A Garage Store oldalán láttam, hogy árulnak darkstar deszkát. Minden üzletükben ugyanannyiba kerül, minden üzletükben van? Ha valaki vett már gördeszkát onnan, ahonnan én szeretnék, az tudna írni?

2014. jún. 7. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
minden képen szaküzletben vásárolj, ahol az eladó tudja mi az a gördeszka, és ha elmondod neki milyen stílusban szeretnéd használni, akkor tud tanácsot adni.
2014. jún. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én személy szerint nem ajánlom a garaget, inkább nézz be egy criminalskate-ba ! [link]
2014. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én a Garage Store-ból vettem a Darkstar deszkámat.

Mondanom sem kell, imádom.

Hihetetlen jól gurul valóban élvezet vele menni. :3

Az előző deszkám nekem se gurult, erre mikor felálltam hihetetlen volt.

Tegnap előtt 16 km-t mentem vele 1 és fél óra alatt.

Szerintem ez nem rossz! ;)

Én szeretem, eddig semmi bajom nincs vele.

[link]

Így néz ki és meg vagyok vele elégedve.

Nagyon is.

Mondjuk nem olcsó, de megérte! :)

Üdv: Egy deszkás lány.

2014. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!