Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lehet még valahol Budapesten...

Lehet még valahol Budapesten gördeszkát vásárolni rendes skateshopban?

Figyelt kérdés
13 éve gördeszkáztam kb 3 évig, akkoriban még a ZONE ba jártunk ha kellett valami. Rákerestem és úgy látom már nem igazán van ilyesmi. Ugyan webshopot találtam de a kérdés az lenne hogy létezik-e még budapesten olyan skateshop ahol előtted felrakják a griptapet, tudok beszélni egy hús vér emberrel a választékról, szóval össze tudok állítani egy gördeszkáz a nulláról magamnak egy eladó segítségével?

#gördeszka #Skate #Skateshop #gördeszkabolt
2014. jún. 15. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a Stéget érdemes megnézned a Villányi úton.
2014. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Létezik hivatalos weboldala ? Miért halt ki ennyire a gördeszkázás magyarországon, nem igaz, hogy nincs egy tisztességes bolt sehol.
2014. jún. 15. 16:02
 3/3 Beniy ***** válasza:
Stég, Zone azthiszem The Lab néven van (vagy valami hasonló) (Mammut), Store13, Ride or Die Store (Westend), Garage boltok is vannak, de azok nem ajánlottak (idióták az eladók). Itt van még a Wakeshop is, ahol leginkább longboardok vannak, viszont ha az oldschool vonalat szeretnéd erősíteni, akkor nekik vannak Elephant Brand deszkáik. Meg persze kisebb alkatrészeket is meg lehet itt venni. Linkeket most nem adok itt, ha nem baj, mert múltkor lecs*sztek, hogy reklámozok. :)
2014. jún. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!