Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Deszkások figyelem, miért nem...

Deszkások figyelem, miért nem tudok olliezni? . Többi lent.

Figyelt kérdés
Az van hogy mikor próbálok olliezni miközben gurulok túlságosan rá dőlök a szélére és így elkezd kanyarodni a deszka, és így nem tudok rendesen ugrani, mit csinálok rosszul?..A másik pedig az hogy, amikor sikerül ugrani akkor is kicsúszik alólam a deszka, és így mindig elesek mikor földet érek.....ja és tudtok mondani skateparkot, Gyulán, Csabán. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. júl. 5. 23:12
 1/8 Tucsok98 válasza:
amikor fel akarsz olliezni valamire pl:1 lepcső vagy egy deszka fölött , akkor a tested ne legyen egyáltalána lepcső fele forudulva hanem előre és te is probálj ne csak a lépcső felé nézni hanem előre is (vagyis az előrét azt úgy értem , hogy amere a tested van a deszkán fordúlva).
2014. júl. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi
2014. júl. 6. 11:52
 3/8 Beniy ***** válasza:
Nem vagy még elég magabiztos a deszkán. :) Próbáld ki azt, hogy normál sebességgel mész, és szépen lassan leguggolsz a deszkán, majd vissza. Ezt gyakorold addig, amíg zsigerből nem megy. A másik fontos dolog, hogy ha semmire nem akarsz rá olliezni (tehát nem grindolni, vagy slideolni akarsz), akkor a vállaidnak egy vonalban kell lennie a deszkával, és Így nem tekergőzik el mindenfelé. A kicsúszós rész pedig valószínűleg annyi, hogy túlságosan hátradőlsz a deszkán. először próbáld meg lassabban, és majd ha kényelmesen megy, akkor utána lehet gyorsabban is haladni közben. Sok szerencsét!
2014. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2014. júl. 6. 15:33
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt szeretném kérdezni hogy az ABEC 3 csapágyakat ki lehet cserélni 5-re vagy 7-re?
2014. júl. 7. 20:40
 6/8 Beniy ***** válasza:
Persze, nyugodtan. Ha azért kérdezted, mert félsz, hogy kicsúsznának alólad, akkor megnyugtathatlak, hogy nem igazán lehet érezni a különbséget. :) Annyiban segítenek, hogy valamivel gyorsabban, és hosszabban tudsz velük gurulni. Vegyél egy ABEC 7-est (De jó minőségűt! Küldd el nekem, ha gondolod, majd megnézem.), amin műanyag porvédő(k) vannak, vagy akár próbálj ki egy Mini-logo csapágyat. :) Powell termék, szóval nem lehet vele baj. :D
2014. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hol tudok venni egy ABEC 7 csapágyat porvédővel vagy jó minőségű csapágyat?...tudnál nekem küldeni egy linket?

Előre is köszi

2014. júl. 8. 20:40
 8/8 A kérdező kommentje:
A Bones csapágyak milyenek?...illetve hogy ezeket is be tudom rakni az ABEC 3 csapágy helyett?
2014. júl. 8. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!