Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Érdemes longboard-dal, vagy...

Érdemes longboard-dal, vagy cruiser-rel közlekedni napi szinten? Elfér egy hátizsákban? Többi lent.

Figyelt kérdés
25 km-re járok iskolába busszal és hogy legyen ülőhelyem minden nap legyaloglok az állomásra, viszont lassú, hosszú és unalmas, megérné ezért venni egy longboardot vagy cruisert és cipelni napi szinten? Esetleg nem lenne ciki, míg más gyalogol én addig egy irreálisan hosszú gördeszkán gurulok?

2014. júl. 21. 00:16
 1/5 Beniy ***** válasza:
100%
Hali! Ha iskolába is beviszed, és úgy alapvetően több helyre is szeretnéd hurcolászni, akkor a longboardot annyira nem ajánlom, de egy nagyobbacska cruiser (27-30 inch) szerintem mindenképpen jó döntés lenne. :) Nagyon jó érzés tud lenni csak úgy bohóckodni a deszkán és cikázni az emberek között egy ilyen kis deszkával. :D Gurulni meg sose ciki, bármivel is teszed azt. ;) Az is kérdés, hogy mennyi pénzed van a dologra, mert egy cruiser azért nem az olcsó kategóriákba tartozik, egy longboard pedig fokozottan nem. :)
2014. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából csak egy ötlet volt, amit meggondolok. Nem fognak cuccolni, hogy "milyen trükköt tudsz?", meg hasonlók? Igazából a napi 5 km sétám váltanám fel vele. 177 cm magas vagyok, milyen hosszú deszka kell nekem? Milyen kezdo" deszkát ajánlotok 30 k körül? Bocs nincs hosszú ö-m Ps Vitan
2014. júl. 21. 13:19
 3/5 A kérdező kommentje:
14/F
2014. júl. 21. 13:20
 4/5 Beniy ***** válasza:
Ez teljesen jó ötlet egyébként, nincs ezzel semmi baj. :) Lesz aki meg fogja kérdezni, mert nem ért hozzá, de annyival le lehet rendezni, hogy "ez nem arra való", vagy valami hasonló. :) Egyébként amit mondtam, hogy egy 27-30 inch hosszú deszka szerintem bőven elég, de el lehet menni akár 33-ig is, ha nagyon szeretnél. a hosszabb deszkákkal az a baj, hogy buszon sokszor problémás tárolni (főleg távolságin), meg az osztályteremben is rossz normálisan elhelyezni. Egy akkora deszkát, mint amekkorát mondtam simán csak felakasztasz a pad oldalán lévő kis kampóra, vagy lerakod magad alá, és kész. 30 rongyért simán vannak király cruiserek, de normális longboardot annyiért biztos, hogy nem fogsz kapni. :) Longboardoknál 50-60 a belépőkategória. Írtam privátban, hogy szerintem miket lenne érdemes venni.
2014. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

arra az5km-re egy 23"-os penny stílusú deszka is bőven elég.

tárolni és végtelenül egyszerű, valószínűleg még az iskolatáskádba is belefér

2014. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!