Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek mennyire jó kezdő...

Szerintetek mennyire jó kezdő gördeszkának és mennyire nyomom jól?

Figyelt kérdés
Na szóval egy Clishé 8.0-ás lap, oxelo függő :), és EMILLION kerekek. Mellesleg az abed7-es csapágyak jók? És még annyi hogy ha egy hét alatt már tudom az ollie-t, shovit-ot, pop-shovit-ot, nollie-t akkor az jó?

2014. júl. 27. 22:54
 1/7 Beniy ***** válasza:
Figyelj az oxelonak bármelyik terméke egy normális cucchoz képest erősen hulladéknak számít. Jobb lett volna egy normálisabb komplettel kezdeni. Őszintén szólva ez az Emillion cucc sem tűnik valami minőséginek. Amúgy az Cliché, és ha a 8.0-ás kényelmes, akkor csak nyugodtan. Az ABEC7-esek jók, de attól függ, hogy milyen az anyagok minősége. Illetve az ABEC7-esek nyilván pontosabban vannak összerakva, mint az ABEC3-asok, vagy 5-ösök, úgyhogy egy picit többször kell vele foglalkozni. Nem rossz egyébként, de ezeket mozgás közben, illetve viszonylag nagyobb sebességnél is tudni kell produkálni, mert egyébként nem sok haszna van.
2014. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát a haverom deszkáját átollie-zom elég nagy sebbeséggel. Am azóta kaptam element nomad kerekeket és szerintetek egy indy függő-t megéri most venni vagy majd később?
2014. júl. 29. 19:10
 3/7 A kérdező kommentje:
Melyik jobb az element vagy a nomad?
2014. júl. 29. 19:11
 4/7 Beniy ***** válasza:
Az azért annyira nem magas. :) Dolgozz még rajta picit. ;) Hát az Element kerekek szerintem mindenképpen jobban fognak működni. Az Indyket meg attól függően, hogy mennyire tervezed hosszútvára a dolgot. Gondolom elég fiatal vagy, úgyhogy bármikor lehet olyan, hogy megunod. Ahogy gondolod igazából, mert egy Independent függő azért egy elég időtálló darab.
2014. júl. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Beniy ***** válasza:
Jah és az "Element vagy Nomad"-os kérdés, az csapágyakra vonatkozott? :D
2014. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kerékre,amúgy általában amibe belekezdek azt nem szoktam úgy otthagyni.
2014. júl. 30. 20:32
 7/7 Beniy ***** válasza:
Egyik se rossz, a paraméterei igazából fontosabbak. átmérője, keménysége, ilyesmi.
2014. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!