Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tudtok mondani jó kezdő...

Tudtok mondani jó kezdő Longboardot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! nemrég kezdtem el gördeszkázni, de egyre inkább érdekkel a Longboard világa is. Interneten csomó videót láttam Longboardról, és nagyon megtettszett. főleg városi használatra szeretném. Nincsen túl sok pénzem, de nem szeretnék valamilyen decathlonos gagyit sem.... Tehát tudtok mondani jó belépő szintű longbordokat?

2014. aug. 4. 00:14
 1/4 Beniy ***** válasza:
Hali! Hát 50.000 alatt nem igazán kapsz normálisat, szóval lehet gyűjteni. :D Városban valami rövidebb, minimum egy kickel ellátott longi kéne elvileg. Egyébként mivel gördeszkás vagy, szerintem egy sima old-school lap egy a szélességével megegyező Independent függővel, és valami 63-65mm-es jóféle kerékkel, illetve jól guruló csapágyakkal teljesen jó lenne. Nézz be egyébként Facebookon a Hilldancers Hungarian Longboarding nevű csoportba, és a srácok biztos tudnak segíteni. :) Az egyik srác (Zsolt Bocsi) kifejezetten ezt a fajta setupot használja városba.
2014. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon hasznos amit írtál :)
2014. aug. 4. 12:57
 3/4 anonim válasza:
Van egy ket oldal ahol hasznaltan is vannak fent. Mert paran megveszik aztan nem kell nekik pedig szinte zsir uj de felarert aruljak. Ha dobsz egy uzit kesobb ellinkelhetem neked. Vagy akar e-bay rol is lehet olcsobban rendelni csak az egy kicsit maceras.
2014. aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Beniy ***** válasza:
Hát azért e-bayről nem poén deszkát venni. :) Iszonyat sok a rossz minőségű, és ha nem ért hozzá, akkor vesz egy drága hulladékot. :D A használt deszkákkal meg azért vigyázni kell. :) De ha rákérdezel a tulajnál, hogy megnézheted-e, és igent mond, akkor nem lehet vele para. :)
2014. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!