Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Görkorcsolya rosszabb utakra?

Görkorcsolya rosszabb utakra?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új korit, 25 ezrem lenne rá. Már majdnem 5 éve korizok, nem vagyok kezdő. Eddig csak használt boltba vettem 2-3 ezerért korit, de most kerestem egy kis pénzt nyári mumkával és szeretnék venni egy komolyabb korit.

Szeretnék választ kapni ezekre a kérdésekre:

Műanyag vagy Alumínium felfüggesztés( állítólag a műanyag jobban elnyeli a rázkódást, ergo jobb gyenge utakra)

kerekek (puhább vagy keményebb kerék jobb rázkódós útra és hány mm-s)

csapágyak ( rokonom azt mondta, hogy rosszabb utakra abec 5-ös kell, mivel az abec 7,9-est szétszedi az út)

Örülnék ha valaki tudna választ adni ezekre a kérdésekre.



2014. aug. 6. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

minél nagyobb a kerék annál kevésbé akad el vacak úton

a puhább kerek is jobb erre

abec mindegy

sin mindegy

regen inkább a kompozit műanyag ment, most az alu, az alu ridegebb, igen

drágább korikba van rázkódás elnyelés, nem érzed úgy a vibrálást, nem kamu, tényleg nem

ha tudsz, ilyet vegyél akár használtan is, ugy egész jo korira szert tehetsz ezért a pénzért

vagy körbe kell nezni hol van akció

2014. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, nem tudnál ajánlani pár oldalt ahol vannak használt korcsolyák, ugyanis vaterán nem írnak semmit, meg ott 95%-uk ramaty.
2014. aug. 7. 02:21
 3/4 anonim ***** válasza:

sajnos nem


régen volt egy használt korikkal foglalkozó bolt bp-n, de tudtommal az is bezárt


hervisben szokott lenni akció

2014. aug. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap előtt voltunk Kecskeméten hervisben és decathlonban, a hervisben ritka gagyi korcsolyák voltak... a decathlonban pedig 18-ért, de neten akkor már inkább kiadok még +4 ezret és akkor az korcsolya 4-5 évig.
2014. aug. 7. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!