Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Penny (deszka) megfelelő...

Penny (deszka) megfelelő lenne számomra?

Figyelt kérdés
Csak egyszerű gurulásra, egyik pontból a másikba eljutásra akarom használni vagy a barátokkal szórakozásra. Semmi trükközés, meg ilyenek. Jelenleg van egy Dusters Californiám, szeretem, használom, stb. De mégis elgondolkoztam azon, hogy szeretnék egy kisebb deszkát, nézegettem is őket, legjobban a Penny tetszett meg, ám az is eszembe jutott, hogy nem lenne e túl kicsi, mármint szélességre? A mostani deszkámon sem fér el teljesen a lábam, kb. 2 centi hiányzik, így ez nem probléma, de azért a Pennyk kisebbek, vagyis én úgy látom. Nincs lehetőségem kipróbálni, ezért gondoltam, hogy megkérdezem itt. 15/L
2014. aug. 16. 14:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Esetleg valamilyen más márka?
2014. aug. 16. 14:28
 2/10 Beniy ***** válasza:
Hali! Egy sima Penny 22" x 6"-es, egy Nickel pedig 27" x 7.5"-es. :) Ez mindkettő elég picinek számít, de Nickel azért már egészen kényelmes tud lenni. :) Nem tudom, hogy neked milyen fajta Dustersed van, viszont azért azok egészen tartósak. :) Ha marháskodni szeretnél, akkor vegyél egy sima komplett gördeszkát, vagy egy ahhoz hasonlító komplett cruisert. :) Két ugyanolyan cuccot tartani egyszerre nem érdemes. :D
2014. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Mindenhol kerestem már, hogy milyen szélesek a Pennyk, de eddig sehol sem találtam meg csak a hosszúságot. :D

Kosherem van. 33"es azt hiszem, olyan 85 centi lehet körülbelül. Szélességre pedig nagyon maximum 25 centi, de elfér rajta a lábam.

Gördeszkám is volt már régebben, de az nem jött be.

2014. aug. 16. 20:34
 4/10 Beniy ***** válasza:
Nincs mit! :) Igen, sajnos nem nagyon szokták odaírni a szélességeket. :/ A Kosher egyébként 24.13 cm szélességre. :) Viszont a Kosher egy elég kényelmes cucc, pont azért, mert nagy. :O Egész pontosan miért szeretnél újat? :) A Kosherbe lehet akár új csapágyakat is venni (ha még a gyári van benne), meg új kerekeket is lehet venni rá, ha ez így nem elég kényelmes, vagy gyors. :)
2014. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2 hét után ma volt megint deszkázni, és rájöttem, hogy lehet mégsem kell nekem kisebb deszka, mondjuk egy Penny, mert minek? Maximum, ha történik valami a deszkával, amit nem lehetne javítani, de remélem nem.

A gyorsasága tökéletes, nagyon jól gyorsul, és kényelmes is. Igazából azért szerettem volna újat, mert úgy gondoltam, hogy a kisebb lehet jobb lenne, az okát se tudom, hogy miért. Igazából ez úgyis csak kipróbálás után derült volna ki. :)

2014. aug. 16. 22:36
 6/10 A kérdező kommentje:
voltam*
2014. aug. 16. 22:37
 7/10 Beniy ***** válasza:
Na, akkor király. :) Az ilyen kicsi deszkák egyébként leginkább arra jók, hogy ha utazol, és a nagy nem fér be a táskádba. :) Viszont én speciel egy olyan pici izén nem merek kanyarodni se... :D Egy cruiserrel maximum annyi javíthatatlan dolog történhet, hogy a lap és/vagy a függő eltörik, mert mondjuk rámegy egy kocsi. :D Szóval ezek elég tartós kis darabok általában. :) Viszont ha csak a lap megy szét valami miatt, akkor azt meg (A függő szélességétől függően) ki lehet cserélni, egy másik old-school lapra, ami jóval olcsóbb, mint egy penny. :D
2014. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, hogy mernék-e. Ki kellene próbálni, hátha lesz a környezetemben valakinek, akkor lecsapok rá. :D

Értem, köszönöm még egyszer a segítséget! :)

2014. aug. 17. 12:37
 9/10 Beniy ***** válasza:
Hát elég para. :D Konkrétan össze van szorítva a lábad, amikor rajta állsz. :) Próbáld ki a nagyon, de előre szólok, lehet, hogy találkozol az aszfalttal. :D Igazán nincs mit. :)
2014. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Találkoztam már vele, bár eddig csak a tenyerem bánta leginkább. :D A megállást még gyakorlom egy kicsit, az még nem megy 100%osan.
2014. aug. 17. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!