Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol tudnék megtanulni longboar...

Hol tudnék megtanulni longboardozni?

Figyelt kérdés
Van egy penny cruiser deszkám amivel mar tudok gurulni. (most az ollie-t tanulom ami nem nagyon megy , erre is irhattok tanácsokat, hogy hogyan próbáljam...)Most kaptam egy longboardot amivel megcsak egyszer mentem...olyan helyet keresek ahol jó az út és kevés az ember.Valaki aki szintén kezdő és tud ilyen helyet vagy esetleg el is jönne velem mert egyedül nem olyan izgalmas ide oda gurulgatni...A válaszokat előre is köszönöm!!15/L

2014. aug. 18. 10:14
 1/5 Beniy ***** válasza:
Hali! :) Nem akarlak elkeseríteni, de pennyvel nem fogsz megtanulni olliezni. :D Longboardozni, pedig ha Budapesten élsz, akkor a Városligetben érdemes. :) Ott szoktak lenni néha többen is.
2014. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is gondolkodtam rajta hogy pennyvel nehéz lesz de youtube-on azzal is lazán csinálják.
2014. aug. 18. 16:25
 3/5 Beniy ***** válasza:
Hát azért azok a srácok általában egy ideje tolják az ipart. :) Egy penny az pici is hozzá, a méretéhez képest nehéz is, illetve semmi olyan nincs rajta, ami elősegíteni azt, hogy felkerüljön a földről. :) Longboarddal pedig egész jópofa dolgokat lehet csinálni, attól függően, hogy milyen deszkád van. :)
2014. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van ...;))
2014. aug. 19. 19:09
 5/5 anonim válasza:

Helló :D

Hol vetted a Pennyd?Megéri az árát?

2014. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!