Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szép napot! Meg tudott a II....

I.B.T. kérdése:

Szép napot! Meg tudott a II. vh-ban ölni egy sima légcsavaros vadászgép egy sugárhajtású vadászgépet?

Figyelt kérdés

A War Thunder nevű játékban (itt is a realisztikusban ahol eléggé "valóságű" a játékélmény) meglepődve tapasztaltam, hogy simán le tudok szedni egy jetet. Persze gyorsabb az átlagos gépeknél de öömm hogy is mondjam, NEM OLYAN MINT AMILYENRE SZÁMÍTOTTAM. Itt az első sugárhajtásúak eléggé lassan fordulnak valamint kicsit "bugyutának" érzem az egészet. A legjobbak azok már jobbak de...


A válaszokat köszönöm!



2014. aug. 20. 13:07
 1/3 Beniy ***** válasza:
Aranyapám, mitől fordulna gyorsan? :D Lendületmegmaradás törvénye, meg ilyenek? :) Egyébként erősen elnézted a kategóriát.
2014. aug. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
biztos nem mondák neki hogy jetekkel nem úgy kell harcolni
2014. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igen a JET-eknek vagy nevezzük sugárhajtóműves vadászgépeknek ez a hátrányuk,de a valóságban is! Rakétákkal a 21 században eléggé nehéz leszedni egy F18-ast is mert van rajta aktív védelem ami eltériti,de amint te szépen lőni kezded sorozatlövővel vagy újabb vadászgépeken minigunnal egyből lezuhan,nagyon érzékenyek a találatokra,sugárhajtóműbe meg főleg,bele lősz párat és más le is állt a hajtómű vagy kigyulladt,bár amúgy se értem mért is erőltetik ennyire a sugárhajtóművet? Mikor bombáznak úgy is lassan kell menni,sokat zabálnak és érzékenyek a porra,az meg már rég rossz ha a port nem bírja valamelyik katonai eszköz,ezért akarják vissza hozni a légcsavaros gépeket :D

600km/h ra az is simán képes,de egy sokkal erősebb meg megy 1000km/h-át is ami bőven elegendő és a port is bírja.Amúgy én is játszok a War Thunderrel orosz ágon,amerikai oldalon eléggé bána gépek vannak szerintem.


itt a cikk amúgy:


[link]

2014. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!