Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miskolc környékén, van airsoft...

Valter6672 kérdése:

Miskolc környékén, van airsoft csapat?

Figyelt kérdés

Szeretnék menni airsoftozni, de csak 1 haverom van, aki még játszik.És hát 2en nem a legjobb és szeretnénk elmenni egy pályára, mások ellen.Valaki nemtud közelben egy airsoft pályát, és ahol lehet játszani is, válogatott csapattal?

Előre is köszönöm a választ.Üdv: Valt.


2010. jan. 15. 17:13
 1/8 anonim válasza:

Esetleg ez:

[link]


Én régebben ASeztem. Sörétessel, M16A1 Vietnammal, Épületeknél MP5el és egy Colt M1911essel nyomultam. Ilyen fegyverzettel nagy siker érhető el :D Tokyo Marui és védőcuccok. Szeretném kérdezni milyen stukker van neked?

2010. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, egy Colt M4A1 és egy S&W Simga 40F (co2-es). Nekem mind a 2 fegyó nagyon bejön :)
2010. jan. 16. 23:28
 3/8 anonim válasza:

Classic A. vagy Tokyo M. az M4es?

am jó fegyverzet. Sigma-t nem ismerem Co2be, csak Green gázosba meg élesbe volt hozzá szerencsém.

2010. jan. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
De a Berettát vagy a DEagle-t tudom nagyon ajánlani.
2010. jan. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az M4A1 az nem CA és se nem TM :) Néztem CA ba, m15a4 et, de nekem az ennyira nemjött be.Ugyhogy maradt a colt. Az SW nekem nagyon bejön.Élesbe elfogadnék eggyet, biztos nagyon jó lehet.
2010. jan. 17. 13:27
 6/8 anonim válasza:
Hát.... Most mit mondjak... Kellemes érzés főleg ha egy nagyobb kaliberű pisztoly pofán csap (nevezzük desszert sasnak)
2010. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát bizony, az eagle-el nem szabad 1kézzel lőni.Úgy csak a menők szokták, de utána már biztos két kézzel fogják fogni :D
2010. jan. 23. 12:07
 8/8 anonim válasza:

Itt olvashatod, hogy mikor szerveznek játékot:

[link]

2010. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!