Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Pemü gördeszkához milyen...

Pemü gördeszkához milyen kereket felfüggesztést vehetek?

Figyelt kérdés
Sajna a hátso kerék totál mozog mintha ki lenne törve a tartó rud bocsi nem értek hozzá azt is kikell cserelni mindkettöt plussz a kerekeket jo lenne gumi kerék vagy valami szinesebb de nemtudom milyen méretü cuccok kellenek hozzá légyszi segitsetek

2014. aug. 25. 21:50
 1/2 Beniy ***** válasza:
Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de mi a franc az a Pemü gördeszka? O.o
2014. aug. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Beniy ***** válasza:
Közben erőt vettem magamon, és utánanéztem a dolognak. :) Én ezt simán csak TRIÁL gördeszkaként ismertem. :D keréknek elvileg valami 60mm-es, vagy egy picivel az alatti jó lesz, keménységre pedig attól függ, hogy hol használnád. :) Sajnos új függőt nem hiszem, hogy tudsz rá tenni, mert elég egyedinek tűnik a rögzítése. :/ Sajnos lehet, hogy jobban kijössz úgy, ha veszel (esetleg külföldről) valami ilyesmi méretű deszkát. :) Ezeken sajnos elég sok minden elrozsdásodott már, és ezek alapvetően nem a szabvány méretű dolgokat használják. :/ Viszont ha kezdő vagy, akkor lehet, hogy jobban jársz valami nagyobbal először. :) Egyébként ha nagyon meg akarod menteni, akkor esetleg meg lehet próbálni picit meghúzni a csavarokat. (A kerekeknél kell neki hagyni egy kis lötyögést, mert különben nem tud pörögni a kerék, de ez tényleg elég minimális.) Ha van még esetleg kérdésed, akkor írj nyugodtan privátban. :)
2014. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!