Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha vettem egy element gördeszk...

Ha vettem egy element gördeszkát, és kellenek hozzá alkatrészek, tanácsos ugyanabból a márkából venni azokat, vagy nem számít? Leginkább a méret miatt lennék kíváncsi, meg elég drágák hozzá az alkatrészek.

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 10:18
 1/7 Beniy ***** válasza:
Hi! :) Az Element leginkább lapokra specializálódik, tehát a többi cucca annyira nem jó. Egyébként mik kellenének hozzá? Úgy könnyebb lenne segíteni. ;) Egyébként egy drágább alkatrésszel jobban meg leszel elégedve, erről biztosíthatlak. :)
2014. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :) igazából minden kell hozzá...kerék, csapágy, felfüggesztés, csavarok... Azt értem, hogy inkább legyen drágább, és jó minőségű, de nem szeretnék 40 ezret rákölteni...meg, hogy őszinte legyek, nincs is rá szükségem :) első gördeszka, és a trükközéstől messze vagyok :)

én pl ezt a kereket néztem, nem tudom, jó-e:

[link]

2014. szept. 15. 15:51
 3/7 Beniy ***** válasza:
Hűha, hát először is ez egy csapágyszett, ami egyébként nem valami jó. :) Először is például azért, mert nem mosható. Na tehát akkor a lapod van, ugye? Griptape van hozzá? :)
2014. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Beniy ***** válasza:
És egyébként a lap mekkora? Szélességre persze. :) (Inchben, ha lehet.)
2014. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs meg grip tape-em, amugy 8as meret :) es szerinted hol kezdjek utananezni alkatreszeknek, ahol jo minosegu is es nem a legdragabb? Nem szeretnek 20 ezret kolteni pl csak kerekekre...
2014. szept. 16. 10:53
 6/7 Beniy ***** válasza:
Oké. :) Akkor megpróbálok összeállítani neked egy normálisabb setupot. ^^ Üzenetben elküldöm. :)
2014. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ó! Koszonom szepen :)
2014. szept. 17. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!