Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan kezdjek el tömegetnövelni?

Asdnoname kérdése:

Hogyan kezdjek el tömegetnövelni?

Figyelt kérdés
Annyi lenne a lényeg, hogy 188 centi és 71kg vagyok és 17éves vagyok, és Jumbo-t kiszeretném próbálni a 4400 grammosat (zöldet). Csak először kéne egy étrend, hogyan tudom megnézni hogy nekem mennyi a napi fehérje,szénhidrát,kalória bevitelem, és mennyivel kell ezt túlvinnem, tehát hogyan alakítsam ki magamnak az étrendet és az edzéstervet? Meg étrend mellé kell-e valami szőlőcukor vagy valami, ha igen az pl mikor kell stb, tehát nem nagyon van fogalmam róla, de fontos lenne, hogy pakoljak magamra pár kilót 85kg szeretnék amúgy lenni, heti 4x edzenék. Étrendre visszatérve kikell elsőnek számolnom a napi fehérje stb bevitelt, de azt hogyan, ha ez megvan akkor, napi hányszor kéne étkezzek, és hogyan rakjam össze, hogy összefüggjön a napi bevitellel(fehérje stb.)? Hallottam azt ,hogy az is megoldás ,ha a jumbo-t csak edzés napokon szedem, a pihenőnapokon kitudom pótolni kajával, ez igaz? Ha igen akkor ezt hogyan csináljam? Jövőhéten már neki kezdenék szóval sürgős lenne :D És hiába mondja akárki ,hogy nemjó a jumbo(zöld) kipróbálom, mert nehezen hízó vagyok (ektomorf).
2014. szept. 8. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Kár ennyire belemenned a részletekben, majd ha már több, hónapja edzel és semmi eredménye akkor kezdhedsz foglalkozni, a kaja számolgatásokkal meg ilyenekkel. A lényeg, hogy egyél minél többet és amit megeszel az egészséges legyen. Szőlőcukrot meg jó, hogy említetted, edzések után fogyassz!
2014. szept. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga Kapszulát.
2014. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

adok egy tippet! azon a pénzen amin jumbot akarsz venni vegyél csirkét meg rizst

az az igazi tömegnövelő

2014. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!