Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Brazil Jiu Jitsu-t tanulnék....

Brazil Jiu Jitsu-t tanulnék. Valaki oktatna?

Figyelt kérdés
Sziasztok. El kezdtem mma-zni, ami tök jó, de a kickbox tudásom nyilván grapplingban sz'rt sem ér, edzéseken gyakorlunk alapdolgokat, de szeretném a jitsumat komolyan fejleszteni. Nem szeretnék most külön egyesülethez menni ezért. Az érdekelne, hogy lenne e valaki, aki magánórákat adna, és lenne kedve oktatni engem. Persze emberi áron. Köszöntem.

2014. szept. 14. 08:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha a jitsudat akarod komolyan fejleszteni, akkor minek mma-ra mész? Jobban járnál a jitsuval. Ezt sok idő tanulni. heti egy edzés nem sokat ér.


a magánóra meg ott el van halva, hogy magánedzésért az "emberi ár" is magasabb, mint egy alkalmi edzésdíj. Ráadásul ilyen helyeken ismerkedhetsz, találhatsz edzőpartnereket, és megoldódhat a problémád.

2014. szept. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az hogy minek van értelme vagy minek nincs azt én eldöntöm. Köszönöm a tippet, de most a kérdésre szeretnék választ ami a következő. Valaki megtudná e tanitani az alapokat legalább, hogy földharckor legyen valami az eszköztáramban, nem akarok jitsu mester lenni, csak ahogy mondtam, a lehetőségeimet akarom bőviteni. Köszöntem.
2014. szept. 14. 22:25
 3/11 Singham ***** válasza:
A jiujitsu tudásodat úgy fejlesztheted, ha az edzős JiuJitsus, vagy pedig elmész JiuJitsu edzésre. Magánedzést meg ahogy én tudom általában tapasztaltaknak szoktak adni, kezdőknek nem nagyon. Meg kezdőknek nem is látom értelmét. Az emberi ár meg mindenkinek más, ráadásul városonként is másként vannak az árak.
2014. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most őszintén mi értelme van lemenni mmara? Tanulsz valami vegyes sz4rt de jó semmiben nem leszel csak fizetheted a plusz pénzeket, hogy rendesen megtanuld ami kell, inkább menj le sima/kick/thai boxolni meg külön bjj edzésre hidd el jobban jársz és pénzbe kb ugyan ott vagy mint ha mmara járnál meg magán bjjre
2014. szept. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Singham ***** válasza:
A legtöbb hazai MMA edzés tényleg ilyen. Viszont vannak normális MMA klubok is, amik normálisan tanítanak. Nem fogom egyenként felsorolni neked, elég, ha megnézed melyek azok a klubok, akik elmennek minden évben Szegedre az edzőtáborba.
2014. szept. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Másrészt van még egy olyan probléma, hogy hogyan fogod megnézni a technikát, ami az edző mutat?

ha csak ketten vagytok, kényszerből te leszel az uke. és van egy csomó olyan mozdulat, amit nem látsz majd, pedig fontos. (pl, hátulról csinálják, kontrollálják a fejed, és nem látod mi megy a másik oldalon, stb) jobb helyeken az edző mindig megkérdezi az ukét, hogy megvan-e a mozdulat, ha nem, lecseréli, hogy ő is lássa.


Ráadásul kell egy normális edzőhelyszín is. Értem ezalatt a bírkózószőnyeget.

2014. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked ehhez a kommunikációs stílushoz gazdagabbnak kéne lenni. Mondjuk a szerinted emberi ár 5-60 szorosát kellene kifizetned ahhoz, hogy ezt máshol is eltűrjék, mint a szűk családod.
2014. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hidd el a kommunikációs stílusommal nem lesz probléma. Az hogy valaki válaszol egy adott posztra, nem azt jelenti, hogy érdemben segít a kérdezőnek. Megadom a paramétereket, és a kérdést, de a legtöbben a paramétereket kérdőjelezik meg, és nem a kérdésre válaszolnak, gondolom az első kommentemre gondoltál amiből ezt szűrted le. A kérdésem tök egyszerű, és vonatkoztassunk el akkor a kérdés első két mondatától. Van e esetleg a fórumozók között olyan, aki néha összeröffenne egy jitsu gyakorlásra, amiből én is tanulnék, és ő is gyakorolhatna, ilyen egyszerű.
2014. szept. 21. 11:52
 9/11 anonim ***** válasza:

Ilyen ez, ha szívességet kérsz. Vagy azt kapod amit vártál, vagy nem. :) Ezért kell fizetni a dolgokért, ott számon kérhetsz. Aztán vagy komolyan vesznek, vagy nem.


Én nem gyakorolnék veled, de ha tudok valakit, majd szólok.

2014. szept. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ugyan már, egy tapasztalt bjj-s mit tudna kivenni abból, hogy veled edz? semmit. csak az idejét pazarolnád. még kardiónak se lenne jó, rádül, és lefulladsz.
2014. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!