Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hova járjak Budapesten olcsó...

Hova járjak Budapesten olcsó ju-jitsu edzésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kipróbáltam a Kelemen féle ju-jiutsut, nagyon tetszett, de kicsit drágának tűnik nekem heti három edzés egy hónapra 10-sért.

Van valami ennél olcsóbb edzési lehetőség itt Budapesten, heti három edzéssel?

Amúgy nézem a hapkidó-t az állítólag ugyan olyan mint a ju-jitsu, csak az Koreai, és csak 7000 ft egy hónapra egy tízesért. Valaki írna róla véleményt aki mind a kettőt csinálta?


Minden normális választ köszönök!



2014. szept. 22. 11:15
 1/9 A kérdező kommentje:

* egy tízesért= heti három edzéssel.

Bocsánat! :D

2014. szept. 22. 11:17
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
mindkettő elég gáz, szal ha a lóvé számít csináld az olcsóbbat.
2014. szept. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Semmi gáz nincs a Kelemen jutus-val nem véletlen, hogy a katonaságnak is tanítják.
2014. szept. 22. 19:12
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a választ! Ment a like. :)
2014. szept. 22. 19:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Olcsóbbat csak egyet tudok, a Nihon Tai Jitsu SE-hez tartozó BRSE Közelharc Dojot, ahol edzek. Itt a havi tagdíj 3000 Ft, plusz félévente 3000 Ft, bár csak heti két edzés van, hétfőn és szerdán este 7-től fél 9-ig. Beteszek három linket, de további kérdésekre is szívesen válaszolok. :)


www.facebook.com/BRSEJitsu

www.brsejitsu.hu

www.nihontaijitsu.hu

2014. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5 Válaszoddal nagyon sokat segítettél! Köszönöm szépen! Ment a like! :)

Csak 3000 ft?! Na akkor ők tényleg azért csinálják, mert művészetként tekintenek a jiu jitsura. Amúgy ez nem ninjutsu feléhúz inkább? Mert tai jitsu az test művészet és az a ninják puszta kezes művészete. Nem baj ha az!


Köszönöm mégegyszer! :)

2014. okt. 3. 17:56
 7/9 A kérdező kommentje:
okés utánna néztem, nem ninjutsu, hanem Franicaországból fejlesztett jiu jitsu. Majd lenézek akkor hozzátok, szerintem a jövőhéten. :)
2014. okt. 3. 18:10
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Kicsit pontosítok, Franciaországba került először, és a Takeda Sokaku féle Daito Ryu Aiki Jujutsuból ered. Vagyis ez jujutsu, azzal a különbséggel, hogy a könnyebb európai fogadtatás érdekében csoportosítva lettek az önvédelmi technikák. Az elnevezésben a tai jutsu a test művészetét jelzi, ami a komplexitásra utal, a variálhatóságra, és a test alkalmazkodóképességére, a nihon jelző (nihon = japán neve japánul) pedig a japán mesterek adománya, mellyel elismerték az irányzat japán mivoltát. :)
2014. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem az edzést. Jó volt, köszi, hogy írtál mpg egyszer. Be is fogok iratkozni, és Szerdától megyek, rendszeresen.
2014. okt. 6. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!