Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol lehet pénzért bunyózni?

Hol lehet pénzért bunyózni?

Figyelt kérdés
Amatőr meccsekre gondolok. Elsősorban bokszra. Csak láttam, hogy például Oroszországban szerveznek amatőr MMA meccseket, gondoltam van ilyen bokszból is.

2014. szept. 28. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
örülj inkább ha kitudod fizetni a nevezési díjat. ahhoz, hogy meg lehessen élni a bunyóból kellene közönség aki fizet azért, hogy lásson embereket egymásnak esni, viszont olyan ember nincs aki amatőr versenyért fizetne, itthon meg főleg ahol az amatőr versenyeken olyan embereket indítanak sokszor akik nem járnak még fél éve sem edzeni, őszintén ki az aki ilyen technikátlan csapkodásra kíváncsi a szülőkön kívül?
2014. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Végül is ebben az országban semminek nincs jövője. Csak nem vagyok egyesület tag meg ilyenek de viszont akarok bokszolni. Edző se kell meg ilyenek, mert itthon felkészülünk. Csak gondoltam beneveznék aztán szerencsét próbálnék.
2014. szept. 28. 22:15
 3/12 anonim ***** válasza:
arra ott a sparring party ha van már előképzettséged
2014. szept. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 aikiboxer ***** válasza:
Az UTE-ben úgy tudom van szombatonként ilyen pofonparti, ott kidíszítneted az arcod.
2014. szept. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kösz aikiboxer, de nekem pénz kell, ezért csinálnám. Nem azért, hogy bohócokkal szórakozzak.
2014. szept. 29. 22:20
 6/12 Singham ***** válasza:
,,Edző se kell meg ilyenek, mert itthon felkészülünk" Ettől a résztől fogva felejtsd el, hogy te bármikor pénzt fogsz szerezni a bunyózásból. Legfeljebb úgy, hogy megegyezel az ellenféllel, hogy X összegért hagyod kiütni magad. Nem lesz nehéz hidd el, mert pillanatok alatt kiütnének téged.
2014. szept. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Van több haverom aki ért hozzá. Velük szoktam sparringolni. Általában elkalapálnak, de nem ütnek ki.
2014. szept. 30. 16:31
 8/12 Singham ***** válasza:
Attól, mert Sparringolsz velük az még nem normális edzés. Egy edző megtanít a helyes technikákra, mire figyelj oda, stb. Egy edző kiszúrja, ha valamit rosszul csinálsz és korrigálja azt. Meg az elején baromira technikákat kellene csak tanulnod, utána, ha azok mennek elkezdeni komolyabban sparringolni.
2014. okt. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 aikiboxer ***** válasza:
Az amatőr meccseken majd kiütnek, ne aggódj. :)
2014. okt. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De felállok. :)
2014. okt. 2. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!