Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Coreshop-ban a gördeszka...

Firework kérdése:

Coreshop-ban a gördeszka lapon már alapból van smirgli?

Figyelt kérdés
Ha nincs rajta és rendelek hozzá akkor azt hogy kell felrakni ? A sima fele ragad vagy kell hozzá ragasztó ?? :DD

2014. okt. 3. 23:35
 1/10 Beniy ***** válasza:
Hali! Alapvetően nincs rajta egy boltban sem, ha nincs odaírva, hogy nem adnak mellé. :) Úgy van összerakva a grip, mint egy matrica, tehát van a smirgliszerű része, ami egy ilyen rugalmas PVC-re van rányomva, és annak az alján van egy marha erős ragasztó (Ez hő hatására meglágyul, tehát ha nem használtad el a lapot, és gripet szeretnél cserélni, akkor hajszárító+penge. Illetve annyira nem poén nyáron forró kocsiban hagyni, vagy úgy alapvetően huzamosabb ideig a napon, mivel nem csak a gripen, hanem a lapban is meglágyul a ragasztó.), és arra van rakva egy ilyen védő papír, amit le kell szedni róla. Egyébként szerintem ha nem Flip lapot szeretnél innen venni, akkor lehet, hogy jobban járnál egy másik bolttal. :) Illetve azt se tudom, hogy mekkora lap kéne neked. :D Akkor tudnék segíteni a válogatásban. :) Nem tudom mennyire tudsz angolul, de itt van egy videó, ami segíthet a dologban. ;) https://www.youtube.com/watch?v=b8emH-PfZcE
2014. okt. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) egyébként már rendeltem Tricks lapot 7,5-öst. Nagyon rossz döntés volt ?? :D
2014. okt. 4. 19:01
 3/10 Beniy ***** válasza:
Hááát elég hülye ötlet. :D Azért az árért lehet kapni jobbat is. :/ De még mindig nem tudom, hogy mekkora kéne neked. :) Van más cuccod hozzá, vagy mihez rendeled? :D
2014. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van hozzá Tensor függő, bones kerék, meg abec7-es csapágy :D
2014. okt. 4. 21:12
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy méretet hogy számolják de 170 cm 60 kg és 41-42-es láb :D
2014. okt. 4. 21:13
 6/10 Beniy ***** válasza:
Hát figyelj, ha már függőd van hozzá, akkor illene ahhoz mérni. :) Egyébként ez egy ilyen 8.0", vagy esetleg 7.75" lenne szerintem. De vannak olyanok, akiknek a kisebb a kényelmes. Függő mekkora?
2014. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5,25. De nekem az előző lapom 7,5 ös volt és az volt a legkényelmesebb. De szerinted van rá esély hogy valamire való lapot kapok ? VAGY valami semmirekellő szar lesz ?? :DD
2014. okt. 4. 21:24
 8/10 Beniy ***** válasza:
Uh, hát akkor jól ki fog lógni a lap alól a cucc. :D Nem baj, maximum legközelebb veszel hozzá valami szélesebbet. :) Nem tudom egyébként az én 43-as lábammal nekem 8"-es szélesség alatt olyan, mintha egy kötélen állnék. Annyira amúgy nem kéne, hogy sz*r legyen, de sok jóra ne számíts. Szerintem egy Mini Logoval alapvetően jobban jártál volna, ami azért nem a csúcs, VAGY picit drágábban egy Cirus lappal. :) Bambusz, szénszál, választható grafikával. Isteni, tartós.
2014. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a sok segítséget :) :D
2014. okt. 4. 21:49
 10/10 Beniy ***** válasza:
Nincs mit. :) Ki kell tapasztalni az ilyeneket. ;) Vagy utánanézni. :D Főleg most, mert vannak elég érdekes cuccok. :/
2014. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!