Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 27 évesen hol tudnék szaltót...

27 évesen hol tudnék szaltót és egyéb parkour trükköket gyakorolni?

Figyelt kérdés

Van hozzá affinitásom, sejtésem szerint hamar ráéreznék, de akrobatika teremben, matracokon szeretném először kipróbálni nehogy megsérüljek ha mégsem megy :)


Viszont amit a neten találtam mind gyerekeknek szól, nem tudtok olyan helyet (akár magánedzővel) ahol nem néznének hülyének, hogy 27 évesen kezdek neki? :)


Köszi!



2014. okt. 10. 16:09
 1/3 anonim válasza:
2014. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyedül nem merem.
2014. nov. 14. 10:36
 3/3 anonim válasza:
( A szaltót nem annyira a parkour-osok használják hanem a freerunning-osok de m1 :D ) Ha vannak barátaid akik tudnak szaltózni akkor kérd meg őket hogy segítsenek de ha nincsenek akkor otthon gyakorolj olyanokat hogy előre gurulsz és a végén megfogod a lábadat ( evvel berögzül az agyadba hogy amikor ugrassz akkor osszehúzod magad és így gyorsabban fordulsz át( én is így gyakoroltam és én már tudok )) de először trambulinon meg ilyeneken gyakorolj mert ott sokkal könnyebb aztán jöhetnek a padok stb... aztan fold de szerintem nem néznének hülyének ha bemennél egy terembe a kicsik mellé és velük együtt tanulnád meg
2017. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!