Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol van lehetőség crossfit,...

Hol van lehetőség crossfit, vagy street workout edzésre Budapesten?

Figyelt kérdés
Eddig saját magamnak csinálgattam lightosan a saját testsúlyos edzést, de mivel egy másik sportot is csinálok mellette, így nem sok időm volt rá, meg csak heti 1-2 alkalommal húzódzkodás fekvőtámasz stb volt meg. Most lenne több időm kicsit ezekre és szeretném komolyabban csinálni, hol lehet megfelelő edzőt, csapatot találni? egyedül nem igazán szeretném csinálni, jobban motiválna szerintem ha csatlakoznék valahova. Az ár is fontos szempont, ha lehet ne kerüljön nagyon sokba.

#CrossFit #street workout edzési lehetőség
2014. okt. 10. 19:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki azt hinné, tudom hogy nem ugyanaz a crossfit, meg a street workout, de igazából mindkét fajta sport érdekelne, még nem döntöttem el, hogy mit csinálnék pontosan
2014. okt. 10. 19:42
 2/6 anonim ***** válasza:
cf az van újpesten a park fit edzőteremben.
2014. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2014. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
street workoutért meg minek fizetnél? kimész valamelyik jobb parkba, ott van mindig valaki, aki szimpatikus azzal összehaverkodsz, és akkor egyre többen csapódnak majd hozzátok aztán lesz csapatotok
2014. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 aikiboxer ***** válasza:
Ha nem szeretsz egyedül edzeni, a kettlebellre gondoltál már? Nagyon jó sport és csoportosan edzik.
2014. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 aki27bass válasza:

parkkereso.hu

Itt megtalálod az összes budapesti parkot

2014. nov. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!