Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol található és milyen magas...

Hol található és milyen magas a világ legnagyobb bungee jumpingja?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, idén nyáron bungee jumpingoztam először életemben. Felejthetetlen élény volt, milliószor megismételném.

Sopronban VOLT-on ugrottam, de ez csupán 47 m magas volt. Persze,'így is brutálisan jó érzés volt, de én nem szeretnék itt megállni. Többek között kíváncsi lennék arra, hogy Magyarszágom ez az egy daru van, amiről lehet ugrani, vagy máshol magasabbra is van országon belül? Mert azt tudom, hogy nincs állandó bungee jumping lehetőség az országban, viszont ha van magasabb is, akkor mindenképp elmennék és leugranák.:D

Ezen felül pedig nem szeretnék az ország határain belül maradni örökké ebben a témában, ugyanis a bakancslistámon van az, hogy a világon a legmagasabbról is leugorjak egyszer. Jelenleg melyik ez?



2014. okt. 12. 12:32
 1/2 A kérdező kommentje:
*57 m
2014. okt. 12. 19:33
 2/2 anonim válasza:

Én még nem próbáltam, nem is tudom, hol lehet Magyarországon, viszont itt van a 15 legmagasabb :D


[link]

2014. okt. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!