Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miben különbözik a paintball,...

Miben különbözik a paintball, air soft és a lézerharc?

Figyelt kérdés
Ezek közül melyik mennyire fáj, milyen sebeket okoz? Melyik a legolcsóbb? Melyik a legizgalmasabb? Ti mit ajánlanátok?

2014. okt. 13. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Lasertaget még nem próbáltam, úgyhogy az airsoftról és a paintballról tudok írni. Szerintem egyik sem fáj különösebben, viszont arra nagyon kell figyelni, hogy a szemed védve legyen, de ezeket be szokták tartatni. Az airsofthoz olcsóbbak a golyók. Az airsoft előnye, hogy valamivel pontosabbak a fegyverek, és ha valaki szereti az valódi kézi fegyvereket, akkor az airsoft fegyverek azoknak az elég élethű másolatai.

Szerintem, ha sima team deathmatch és társai típusú játékot játszol, akkor nem nagyon van különbség paintball és airsoft között játékélményre, többet számít a pálya. Viszont airsofttal szoktak összetettebb, több napos játékokat és katonai szimulációs játékokat is rendezni, amit igyekeznek minél élethűbbre csinálni. Szóval én személy szerint az airsoftot jobbnak találom, de arra, hogy lemenjetek néha hétvégén szétlőni egymást haverokkal, nincsen igazán jelentős különbség a kettő között.

2014. okt. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aikiboxer ***** válasza:
Én csak a lasertaget próbáltam, szabadtéren (laktanyában, erdőben stb.). A három közül nyilván ez a legkevésbé realisztikus, viszont cserébe nem fáj és szemüveg sem kell. Nagyon izgalmas ez a játék is, bár feltételezem a másik kettő "valódibb" élményt ad.
2014. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!