Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » RWS 308 WIN töltényt találtam,...

RWS 308 WIN töltényt találtam, igazi?

Figyelt kérdés

itt a kép róla:

[link]


gondolom igazi csak ki van szedve a puskapor belőle, egy koncerten esett le az énekes nadrágjáról :D


ez csak valami másolat, vagy egy ilyen töltény tényleg igy néz ki? mert egy kicsit eltér azoktól amiket a google kidob róla :D



2014. okt. 19. 19:40
 1/6 kovpet ***** válasza:

Valószínűleg "igazi" éles lőszer volt, de most hatástalanított. Látszik, hogy el van működtetve a csappantyúja és nyilván nem lőtték ki, mert akkor nem lenne benne a lövedék :)


Persze lehet dísz is, csak olcsóbb így, mint újra legyártani dísznek. A Wikin vannak pontos méretek, tudod ellenőrizni, hogy stimmelnek-e.

2014. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igeen köszii :D akkor igazi :D találtam egy teljesen ugyanilyet csak a színe más :D
2014. okt. 20. 20:51
 3/6 A kérdező kommentje:
egyébként kíváncsiságból, honnan látod hogy el van működtetve? :D
2014. okt. 20. 20:53
 4/6 kovpet ***** válasza:

Be van nyomva a csappantyú.

Ilyen, amikor nincs: picturearchive.gunauction.com/705209/10637811/z380.jpg (ez más fajta, gugli ezt dobta, ezen is látszik, hogy ép a csappantyú)


Vagy acél a hüvely és nem réz, azért a más szín, vagy lekrómoztatta valaki, hogy szebb legyen. Gyanúsan egyforma színű a lövedék és a hüvely, tehát lehet, lekrómozták. Vagy tényleg csak dísz, de nem hiszem, mert akkor nem lőtték volna el a csappantyút. De amúgy mindegy, jól néz ki :)

2014. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösziii :D
2014. okt. 21. 17:45
 6/6 A kérdező kommentje:
igen most nézem le van krómozva, mert egy kis részen le van kopva és alatta réz :D
2014. okt. 21. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!