Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi történt a Garege Store-ral?

Mi történt a Garege Store-ral?

Figyelt kérdés
Amikor tegnapelőtt felmentem, még minden rendben volt, azonban ma és tegnap eltűnt az összes komplett deszka, és egyedül lapot lehet venni, ami a gördeszkázáshoz kapcsolódik. Valaki nem tudja hogy mi lett vele?

2014. okt. 23. 10:45
 1/5 Beniy ***** válasza:
Hátőőő ez egy vicces kérdés. Ráadásul most mindenre 50% akció van, szóval jó lenne, ha lenne.
2014. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Most kezdenék.

Már kinéztem egy Blind komplettet a Garage Store-ból, csak arra sajnos akkor nincs akció. Köszönöm az oldalt!

2014. okt. 24. 18:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként most van egy Hervis-es deszkám, csak az nagyon rossz. Vagy 7 éve kaptam, és kb 6 évig rá sem álltam. És szeretnék venni egy normális deszkát, csak sajnos egyedül a Garage Store van itt a közelben.
2014. okt. 24. 19:41
 4/5 Beniy ***** válasza:
Hát figyelj, szerintem még mindig jobban jársz, ha itt kérdezgetsz a Lacitól, vagy tőlem, minthogy bemész a Garage skateshopnak csúfolt üzleteibe, és ott mindenféle baromságot összehordanak neked. :D Ha tudod, hogy mit keresel, akkor jó, de egyébként maga a kiszolgálás, és a személyzet "szakértelme" valami förtelmes az üzleteikben.
2014. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is pont tegnap néztem :D
2014. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!