Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Brock lesnar vs steve austin....

Brock lesnar vs steve austin. Ki nyerne?

Figyelt kérdés

2014. okt. 25. 11:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

"Hol élsz te?brockot a wwe rajongók 99%-a utálja,de austint akár heel akár face volt istenítették"


És az kit érdekel? Én nem utálom, meg szerintem vannak még páran így. Legyőzte az undertakert azért utálják... holott inkább bele kellene törődni, hogy undernek lejárt az ideje, és már nem bírta... Egyszer várható volt a veresége, ráadásul Ő döntött így. Vagy talán azért utálják mert nem hülyül mikrofonba?! Brock tény hogy mikrofonnal nem a legjobb, mert nem a legjobb a kommunikációs képessége, de benn a ringben ezt koorigálja, és ott sokkal jobb. Az izomzatát meg már mondtam.

2014. okt. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Brocknak ez a heel karakter áll jól, és kész... Mostanában nem volt face, hogy szeressék valamiért is... Ettől függetlenül kettőjük közül brock nyerne.
2014. okt. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
És ki győzné le brockot?
2014. okt. 31. 23:53
 14/29 anonim ***** válasza:
Nekem csak az az egy bajom van Brockal, hogy félévente bejön egy mecsre. Aztán meg ő töri meg a streaket (szerintem ez többet ér akármelyik övnél), hogy aztán fél évig ne csináljon semmit.
2014. nov. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Igazi bunyóban a WWE-ből senki. Ha a WWE-s történetek alapján gondolkodunk, akkor Cena valószínű egyszer le fogja győzni. Vagy Roman Reigns, ha visszatérése után felerősítik a karakterét. Ők ma a közönségkedvencek (meg persze Ambrose). Rollins is elverheti csalással, egyszer be kell váltania a táskát.
2014. nov. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
És ha a földön mindenkit hozzáteszünk (chuck norrison kívül:D)akkor ki verné meg igazi bunyóban
2014. nov. 1. 01:09
 17/29 anonim ***** válasza:
Igazi bunyó... nézdd, bárki... egy igazi bunyóban sok dolgon múlik... ki üt először és hova... netán mivel... Puszta kézzel vagy netán mással...stb De amúgy bármelyik boxolónak, K1-es netán MMA-s embernek lehet esélye. Azért azokon is van izom, és van technikájuk, van tapasztalatuk az "igazi" verekedésben.
2014. nov. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nevet tudsz mondani?:|
2014. nov. 1. 21:33
 19/29 anonim ***** válasza:
50%
Hát mondok... MMA-ban Cain Velasquez, Junior dos Santos, Alistair Overeem. K1-be Semmy Schilt vagy akár Keijiro Maeda. Boxba Ruslan Chagaev, Bermane Stiverne, Alexander Povetkin...stb
2014. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
100%
Én nagyon bírom Lesnart. Van valami varázsa annak, hogy ilyen leigázó és nekem jó nézni, ahogy szétszedi a Cenát olyan mozdulatokat használva, amiket azután kezdett használni, miután egy igazi bunyós szervezetnél is bizonyított. Ez olyan mint a Chelsea győzelmi sorozata: jó nézni, hogy hogyan elnyomják az ellenfeleiket. Egyébbként az Austin karakterét bírom, mert nem olyan gyerekkedvenc, "nyálas" face, mint a Cena.
2014. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!