Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen Airsoft fegyvert...

Granitis kérdése:

Milyen Airsoft fegyvert érdemes venni kezdőknek?

Figyelt kérdés

Nos a lényeg az hogy kipróbáltam az airsoftot és nagyon tetszett de az 5000ft-os felszerelésbérlés nevetséges így inkább veszek egy fegyvert de nem tudom, hogy milyet.

Max 40-44000Ft-t szánnék rá, lehetőleg elektromos legyen (amit béreltem az is az volt egy M4 és azért elektromos mert a green gas-os pisztoly amit adtak az eresztett így nem bízok benne túlságosan) Oh és lehet hogy hülyeség de még egy feltételem lenne: ne legyen olyan undorítósárga kupak a végén mert az valami nevetséges.

Amiket eddig néztem:

1., [link]

2., [link]


Ha tudtok jobbat ebben az árban nyugodtan írjátok le.

A válaszokat előre is köszönöm :)



2014. nov. 5. 20:14
 1/7 A kérdező kommentje:

Oh találtam még egyet de az kicsit túl van a keretemen.

[link]

2014. nov. 5. 20:21
 2/7 anonim ***** válasza:

Amit ajánlanék ebben az árkategóriában.


AK-ból Cyma

G36-ból JG vagy SRC (bár nekem a JG-vel vannak fenntartásaim)

M14-ből Cyma


Ha elfogadsz egy személyes ajánlást akkor ezt: [link]


Ha esetleg még egy picit túl lehet menni a költségvetésen akkor ezt is: [link]


Mind a kettő marha jó ár-érték arányú replika



Valamint ne aggódj, nem lesz olyan undorító sárga kupak a végén. Az azért van rajta mert a világon sok országban így kell megjelölni azokat a fegyvereket amik nem alkalmasak éles lőszer kilövésére.

2014. nov. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az M14 szép meg minden de mi a külömbség az AK meg e között???
2014. nov. 6. 18:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából azonos képességekkel bír mind a kettő. Annyi hogy az M14 pontosabb, viszont nem annyira erős. De ezek is inkább lőtéri körülmények közt látszanak meg.


Ami viszont hátrány az M14-nél hogy nagy és nehéz. Tehát azért kell hozzá egy alap edzettségi szint hogy egész nap elhurcibáld. Ajánlom hogy a megvásárlását követően szerezzél be hozzá egy normális szíjat, elég sok szerencsétlenkedéstől fog megkímélni játék közben. :)


Igazából azt válaszd amelyik tetszik. Elég sokáig airsoftoztam és igazából ez a kettő replika a szívemhez nőtt. Mind a kettő megfelelő erővel bír, elég pontosak, alkatrészeket könnyű hozzá találni, illetve nem utolsó sorban elég jól tuningolhatóak ami azért nem hátrány ha később komolyabban akarod venni az airsoftot.


Egyébként amit linkeltél MP-41es replikát, azt nem ajánlanám. Elég sok egyedi alkatrész van benne, amik ha meghibásodnak nem lesz egy könnyű dolog utánpótlást találni hozzá.

2014. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valószinűleg ebből AK lesz mivel olcsóbb és nem egy akkora dög mint az M14 bár az formailag jobban tetszik mert emlékeztete egy mosinra de sajnos túl nagy így gondolom épületharcben nem túl előnyös. Te hogy vélekedsz erről?
2014. nov. 6. 21:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értem hogy az AKhoz van behajtható tus is és így sokkal rövidebb lesz másrészt mennyire *asza már egy AKval lőni az enemy teamet xD
2014. nov. 6. 22:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is m14-em van, a hosszú változat. Épületben valamilyen szinten meg lehet tanulni használni, de mindig hátrányban leszel a mérete miatt, ezért kell mellé pisztoly. Ha kezdésnek egy hajtogatható tusú akármit veszel, az jó lesz mindenhova. Előttem írták:

JingGong: G3, MP5, G36

Cyma: AK, M14

M4-ekről még jót nem hallottam és általában drágábbak is.

Ezek a te árkategóriád de ezek már normális minőségűek, alkatrész van bőven és G3-on MP5-ön G36-on M14-en AK-n belül is van egy csomó változat, úgyhogy van miből válogatni. Ja és az airsoftone oldal az átlagnál drágább, az airsoftgun oldalt pedig felejtsd el ha esetleg oda tévednél.

2014. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!