Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez a deszka jó kezdésnek?...

Ez a deszka jó kezdésnek? Csak gurulni, A-ból B-be.

Figyelt kérdés

[link]


Kezdésnek nem akarok sokat kiadni egy deszkára, főleg, mert itt dől el, hogy mennyire tetszik meg.

Csak haladásra használnám városban, viszont szinte semmit nem tudok a paraméterekről, hogy milyen használatra milyen jó, ebben szeretnék segítséget kérni, hogy a fenti longboard jó a célra, és kezdőnek?



2014. dec. 4. 21:12
 1/5 Beniy ***** válasza:
Hát ha a Decathlonban próbálsz meg gördeszkát keresni, akkor tuti, hogy hamar el fog menni tőle a kedved. :) Hulladék, az árát meg sem közelíti az értéke. Ha egy picit még ráfizetnél, akkor kapnál egy sima mezei gördeszkát, ami elkezdeni már tökéletes. :) Viszont azt már használható minőségben kapnád meg. Gondolom ha megtanultál stabilan menni vele, akkor trükkökben, meg ilyesmikben is gondolkodsz. :) Egyébként már csak azért is a sima gördeszkát ajánlanám, mert egy nagyvárosban nagyon jó, ha fel tudsz olliezni a padkákra, tehát nem kell minden nagyobb padkánál felvenned a deszkádat, majd újra leraknod. :)
2014. dec. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem gördeszkázni akarok, és tökéletesen hidegen hagynak a trükkök is, ezért írtam, hogy "csak gurulni/haladásra", és ezért gondolkodom longboardban.

Ma kipróbáltam a Decathlonban többet is, és igaz nem ez, hanem egy hajlított farkú ívelt deszka eléggé megtetszett.

2014. dec. 6. 16:34
 3/5 egygordeszkas válasza:

Ezt a deszkát nem ajánlanám senkinek!Én is a decathlonban nézegetem a deszkákat,mert nekem is csak gurulásra kellene.De!Ez a deszka nem éri meg az árát!Én személy szerint ezt néztem ki: [link]

Érdemesebb hajlított farkú deszkát venni,mert ha egy padkához,vagy akadályhoz érsz, meg tudod emelni a deszka orrát hogy ne akadjon el.

2015. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Könyörgöm, hogy NE a dechatlonba vegyetek bármit is!!!!!!! 11 éve gördeszkázom és számtalan deszka volt már alattam onnan igazi beton környezetben. Meg sem közelíti azt az élményt amit egy minőségi deszka tud adni. a www.deszkak.hu netes árúház 10-20 %al drágább mint a dechatlon de minőségben teljes mértékben összehasonlíthatatlan profi srácok kezelik a deszkádat segítőkészek (2 deszát vettem tőlük és számtalan alkatrészt és végigleveleztük, hogy mire lenne szükségem ők mit mondanak rá én mit stb stb) A dechatlonban pedig igazából egy tömegnek kitalált kopik vannak.
2015. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Beniy ***** válasza:
#4-es, ebben a boltban azért még mindig iszonyú sok a Decathlon szintű hulladék, de itt már valóban vannak használható darabok is. :) Normális gördeszkát 20-25e alatt, cruisert pedig 30-35e alatt nem érdemes nézegetni sehol. Nem működik.
2015. júl. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!