Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kérdésem az hogy airsoftban...

Kérdésem az hogy airsoftban ha m16, sr25 vagy ebr m14 et 400fps alattira van állítva akkor használhatom taktikai fegyvernek nem fontos dmrnek? Kezdő játékos vagyok mielőtt letépitek a fejem a kérdés miatt

Figyelt kérdés
A méreteket ne figyeljétek súllyal tisztában vagyok stb

2014. dec. 26. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én alap gyári Cyma M14-el nyomom a hosszú változat. A hopup gumi és a lenyomó lett kicserélve + kapott egy távcsövet. 360fps, 45-50 (kimért) méterig jó szélcsendben és a csalók miatt használni is szoktam (kell is) a sorozatot. Néha épületbe is bemerészkedek vele, mert megtehetem :)
2014. dec. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na igen erre utazom én is, hogy így bemenni épületbe is 😊oké oké nem könnyen lehet mozogni vele . Nem is végig azzal bent lenni. Na de csak az érzés kedvéért , ha bénázom úgy is hamar ki kell állni 😊😄
2014. dec. 27. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!