Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit esznek sokan az MMA-n...

Mit esznek sokan az MMA-n (ketrecharcon)?

Figyelt kérdés
Nem is látványos, unalmas is, túlságosan durva.

2015. jan. 4. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:

"túlságosan durva."


Azt.

2015. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem ott nem esznek semmit.Ott harcolnak.
2015. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki törölte a válaszomat? Sima humor volt ám. Miért, a kérdés most nem humor?
2015. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne látványos?
2015. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Hát elég látványos is tud lenni. Például TKD-s pörgőrúgás a semmiből, kib*szott nagy erővel és kiütés a semmiből. Volt már ilyen.
2015. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
..... ja EGYSZER.
2015. febr. 13. 15:51
 7/7 Pörölyfej Béla ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem szereted, mert az egy-egy elleni harc egyik fő alapja a birkózás. Sokszor van, hogy földre kerülnek, aztán próbálnak fogást keresni, gyenge pontot találni. És MMA-ban azért ott a BJJ, amire sokan alapoznak. Szóval sok küzdelem végződik földön, meg én úgy is érzem, hogy a 70% inkább grappler, mint striker. A földharc meg ugye nem valami izgalmas. A fojtás, feszítés se túl látványos ugyebár. De még én azt mondom, hogyha bevetnek egy suplexet az elég látványos tud lenni, csak utána lemennek földre. Hát ezen nincs mit tovább magyarázni. Az egy-egy elleni harcnak létfontosságú eleme a grappling.
2015. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!