Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Első deszkának ez milyen?

Első deszkának ez milyen?

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni deszkázni, de a közelben nincs decathlon vagy más sportbolt és neten nézegettem.

1-2 éve már volt egy tesco-s de kb. 2 hét használat után eltört. Ezt néztem ki egész olcsó és úgy olvastam, hogy a hy skate márka egész jó. 18/f

[link]


2015. jan. 13. 15:20
 1/5 Beniy ***** válasza:
Hali! :) Ez egy ugyanolyan hulladék, mint amit a Tescoban, Decathlonban, Hervisben, és az összes többi ilyen sportboltban kapnál. :) Ha tényleg szeretnéd csinálni, akkor egy normális skateshopból érdemes venni egy komplett gördeszkát, aminek az ára általában 25-30e forintig terjed. Van alacsonyabban is persze, de ott nagyon óvatosan kell válogatni. A gördeszka mérete is fontos. Ez kisebb mértékben attól függ, hogy mekkora a lábad, nagyobb mértékben pedig attól, hogy mit is szeretnél csinálni a gördeszkával, tehát elsősorban mi tetszik a gördeszkázáson belül. ;)
2015. jan. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát elsősorban az ugrások érdekelnének.

Azért kerestem olcsóbbat, mert sok helyen láttam a neten, hogy érdemes inkább olcsóval kezdeni még megtanulok menni vele, aztán ha megtetszik akkor befektetek egy komolyabb deszkába. Lábam: 44,5-es 70kg 178cm

2015. jan. 14. 00:01
 3/5 Beniy ***** válasza:
Ez az olcsó deszkás dolog nagyon nagy baromság. :) Már csak azért is, mert egy ilyen gördeszkának nevezett nemtommivel teljesen más érzés gurulni, mint egy normális rendes cuccokból összerakott deszkával. Az normálisan fordul, normálisan gurul, a lap ha olliezol pattan úgy, ahogy kell, minden rendben van vele. Ha pedig esetleg tényleg NAGYON nem tetszik, akkor -igaz, azért jóval olcsóbban, mint az eredeti ár- de túl tudsz adni rajta valahogy, míg amint látod ezt még 2500(!) forintért sem nagyon viszik el (és nem is fogják). Ráadásul egy normális deszkára ráköltesz 25-30.000 forintot, és megvan mondjuk két évig (esetleg egy csapágycserét érdemes beiktatni 2-3 hónap múlva), és amíg el nem kopik a lap, addig teljesen jó lesz, a decathlonos gagyiságokra pedig ráköltesz 10-15.000 forintot, és még csak működni se működik rendesen, és onnantól kezdve vagy elmegy a kedved az egésztől, vagy veszel utána egy normális deszkát ugyancsak 25-30.000-ért. :) Nagyon sokan ugranak bele ebbe a gagyi deszkás történetbe, és nagyon ritkán folytatják még utána is.
2015. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy elég sokszor hagyok félbe dolgokat és attól félek, hogy 25-öt ráköltök és 1-2 hónap múlva már nemis használom. Bár amég megvolt az előző, szinte minden nap próbálgattam és nagyon tetszett...
2015. jan. 14. 22:00
 5/5 Beniy ***** válasza:
Hát figyelj, rajtad múlik, de gagyit megint teljesen fölösleges venni. :)
2015. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!