Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tudnátok nekem olyan weboldalt...

Hhuuak kérdése:

Tudnátok nekem olyan weboldalt mondani ahol ideális gördeszkát választhatok magamnak ahol megtalálhatom a mérettáblázatokat?

Figyelt kérdés
Magasság 200cm súly 70kg lábméret 46-47

2015. jan. 16. 10:21
 1/7 Beniy ***** válasza:

Hali! :) Konkrét mérettáblázatok nincsenek, de ilyen magassággal, és ekkora lábakkal én azt mondom neked, hogy a legjobb számodra az lenne, ha először is összeraknál/rakatnál magadnak egy deszkát, nem pedig komplettet vennél. Ez sajnos valamivel drágább lesz a komplett deszkás megoldástól, viszont kényelmesebb lesz a deszka. :) Attól is függ a méret, hogy mit szeretnél vele csinálni, mi tetszik a gördeszkázáson belül.

Ezekkel az alapadatokkal én így egy 8.25-8.5"-es deszkát ajánlanék neked a laphoz való felfüggesztéssel, és 53-54mm-es kerekekkel. :) Az összerakáson kívül egyébként megpróbálhatsz külföldről is rendelni egy megfelelő méretű gördeszkát, viszont akkor tényleg okosan kell választani. ;)


Ezeken az oldalakon nézelődj kezdésnek:

[link]

[link]

[link]


Ha esetleg kérdésed lenne még, akkor kérdezz itt, vagy akár privátban. :)

2015. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És a függő méretét honn tudhatom hogy a laphoz megfelelő az is 8,5-ös vagy milyen mert milliméterben is láttam megadva azt honnan tudom hogy megfelelő lenne?
2015. jan. 16. 21:31
 3/7 Beniy ***** válasza:
Hali! A függő az sajnos egy elég érdekes dolog, mert sok cég sokféleképpen adja meg a méreteket. :/ Ha ilyen miliméteressel találkozol, akkor a 8.5"-es laphoz vagy a 149mm-es, vagy pedig a 150mm-es lesz jó, az inches méretezésből elvileg az 5.75"-es kellene, illetve ha Thundert, és hasonló furcsaságokat néztél, akkor az teljesen más.
2015. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És olyan weboldalt ahol csináltatni tudok vagy efelől érdeklődni olyat tudtok?
2015. jan. 16. 22:07
 5/7 Beniy ***** válasza:
Hát csináltatni nem nagyon tudsz, maximum lapot, viszont akkor ahhoz érteni is kell, és sajnos általában az egyedi lap az elég drága. :/ De ha megmondod, hogy mennyit szeretnél rákölteni maximum, és mire szeretnéd PONTOSAN használni (ajánlom deszkás videók nézegetését), akkor össze tudok neked válogatni egy összeállítást, illetve ha csak az összerakásról kérdeztél, akkor azt szerintem egy-két e-mailben meg lehet beszélni az adott bolttal. :)
2015. jan. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

mondjuk 100000

és akkor a linkeket bemásolod majd nekem megnézem te mire gondoltál,hogy mi lenne jó nekem és lehet az lesz

2015. jan. 17. 17:24
 7/7 anonim válasza:

Hali!

A DECATHLON-ban megtalálsz sok deszkás dolgot.

Pl.:Deszkás cipő, deszka, waveboard, kerék stb.

Én onnan waveboardot és kosarascipőt vettem.

Nagyon jó bolt!

2015. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!