Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A V2-es vagy V.3-as gearbox a...

A V2-es vagy V.3-as gearbox a jobb? és miért?

Figyelt kérdés

2015. jan. 20. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint a V3


- Az V3 gearbox orra jóval erősebb mint a V2 orra.

- A V3 gearboxnál a motortartó bak közvetlenül a gearboxhoz kapcsolódik. A V2-nél nincs is dedikált motortartó bak, csak a markolatban van benne a motor és az tartja.

-V3-nál sokkal jobban el lehet rendezni a kábeleket és vastagabbat is lehet alkalmazni.

2015. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
V2 mert megbízhatóbb. A Régi fegyveremben tönkrement, és most másik fegyvert vettem 2-es boxal. (nem kérem a sok hozzáértő hozzászólást.. fém kerekes volt, csak szimplán szarrá kopott. nem nem is spiáter)
2015. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A v2 a megbízhatóbb ? az melyik hozzáértő írta.


a acél fogaskerekek kb 1 millió lövést kibírnak.. Szépen locsoltál. hány éve is játszol 30-40 ?

2015. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezen a "V2 mert megbízhatóbb" hozzászóláson én is ráncoltam a szemöldököm.


Személyes tapasztalataim alapján (értsd ezt úgy hogy nagyon sok replikát szereltem) messze a V2 a legrosszabb az összes közül.


Most nem azt mondom hogy mindenképp kerüld, mert ha normális anyagból van a gearbox és a belső alkatrészek akkor az is jó. De egyszerűen egy nagyon idióta konstrukció.

2015. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a v7 se jobb.
2015. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!