Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Apukam elakar vinni Bungee-Jum...

Apukam elakar vinni Bungee-Jumpingolni de felek?

Figyelt kérdés
apum azt mondta hogy elmegyunk jovoheten es ga tetszik akkor vesz nekem egy berletet hogy oktassanak belole.De nem merem mert kitudja hogy el-e szakad a kotel?meg amugyis egyszer elunk es nagyon kiszeretnem probalni...ti mit tennetek?

2015. febr. 1. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
nagyon ritkán szakad el a kötél.
2015. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
54%
nem hiszem, hogy elszakad a kötél. ha nekem ajánlanának ilyet elmennék!!! tényleg 1szer élünk :D nagy élmény lehet mindenképpen. bár azt hiszem olyan infarktusközeli élmény de biztosan megéri.
2015. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Arobi válasza:
28%

Ja,ritkán szakad,de az akkor biztos,mint a zuhanó röpcsi ! Másrészt leszakadhatnak a belső szervek,a sziv,máj,tüdő,vese,stb. Ezek tartószalagokkal vannak rögzitve. Egyébként csupa felesleges alkatrész ...Az ilyet nem szabad hirtelen elkezdeni,csak lassan kisebb ugrásokkal kell szoktatni,erősíteni a testet. Elszakadhat,vagy sérülhet a gerincvelő is,még Zombi is lehetsz. Ha pedig szimplex csak félsz,az önmagában is bőven elég indok.

Engem is rá akart beszélni az unokahugi,ő ugrott is,de.engem hiába akart befizetni,kihagytam.

Az előttem kommentelő irta,hogy egyszer élünk !" Hát ez.az. Én is azt mondom !

Ne engedd,hogy más döntse el,hogy a testeddel mi legyen ! Az.a tiéd . Csakis a tiéd ! Apudnak meg kell értenie ezt ! Ha valóban szeret téged. Ez nem gyávaság,hanem bölcsesség,meggondoltság.


Szia Rb/Robi

2015. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!