Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A parkour úgy is parkour ha...

A parkour úgy is parkour ha véletlenül rongálunk?

Figyelt kérdés
Szerintetek az is parkour ha véletlenül parkour közbe mondjunk felmászunk/ugrunk és ha mondjunk egy ilyen vízszintesen lévő fagerendákra rá cutolunk és leszakad és leesünk de feltudunk állni és azt megrongáltuk vagy esetleg véletlen betörtünk valamit?

2015. febr. 9. 01:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy ha a ciponyom ott marad a falon ez engem annyira aggaszt
2015. febr. 9. 02:23
 2/7 anonim ***** válasza:
A parkour így is úgy is parkour, a rongálás meg már egy másik kérdés.
2015. febr. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 papagenou válasza:
amíg nem élesben kell menekülnöd - hisz arról szól igazából - addig csak olyan helyen gyakorolj amit ismersz és tudod h nem fog beszakadni...
2015. febr. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha lehet, el kell kerülni a rogálást, elötte mindig nézd meg, hogy kibir e téged. És ne a szomszéd frissen meszelt falán gyakorolj, akkor nem gond egy cipönyom ;-)
2015. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sőtt lehet értelmezhetetlen életveszélyes helyekre cipőnyomot tenni, szerintem az a legmenőbb.
2015. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. A parkour lényege hogy minél előbb eljuss A pontból B-be. Sokan keverik a freerunnal, ahol a látvány a lényeg. Aki parkourozik, inkább kikerül egy padot, ha az a gyorsabb megoldás. Éles helyzetbe legalábbis, mert gyakorlás/edzés közbe ugyanúgy néz ki mindkettő.
2015. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor én freerunos vagyok... De miért a free run az a szabad futás. Am köszi az ötleteket.
2015. febr. 18. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!