Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen Kis Pisztoly-t ajánlaná...

Milyen Kis Pisztoly-t ajánlanátok kezdők számára?! Mire kell legjobban a "kp"-nál figyelni? Mi az ami gyorsan hibásodhat benne? AEP vagy GBB?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!

2015. febr. 13. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom airsoftról beszélünk ugye?


Nos gázos,szánhátrasiklásost ajánlok.A leggyakoribb hiba a szelep eresztése,de ha nem a legócskábbat veszed nem lesz gond. Ha fontos a kis méret: [link]

[link]

[link]

[link]

2015. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valóban, ha GBB-t szeretnél akkor KJW-t (KJ Works) vagy WE-t vegyél. Viszont az előző válaszoló által linkelt R45-öst nem ajánlom, nagyon hamar széthullik. (személyes tapasztalat, volt olyanom)


Egyébként én jobban preferálom az AEP airsoftokat. Erősebb akkumulátor belerakása, tömítések javítása és fogaskerekek hézagolása után marha jó kis airsoft lesz belőle. Télen-nyáron működni fog, (a gázosok általában 7 fok alatt nem mennek) van bennük sorozatlövés, gazdaságosabban és megbízhatóbban működnek mint a gázosok. Cserébe persze nem valami élethű.

2015. febr. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Idő közben be szereztem egy Walther P99 DAO GBB-t (Co2)


Ez menyire jó fegyver? Aki használ esetleg ilyent az megoszthatná tapasztalatait a fegyverrel kapcsolatban.



Köszönöm Szépen a válaszókat !!

2015. febr. 17. 08:32
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az előttem az 5letekért :) :)


Következőnek az első hozzászolásból ezt néztem ki :


KJW BERETTA M8000 COUGAR. esetleg ha erről is tudnátok valamit mondani :)) Előre is nagyon szépen köszönöm !!

2015. febr. 17. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!