Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan lehetne hasamrol...

Hogyan lehetne hasamrol fogyni? Csak ott problémás a testem. valami otthoni megoldás kellene de nem felulés mert azt már probáltam. a vaálaszokat előre is kőszi

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak onnan nem fogsz fogyni. Felüléssel meg végképp nem, hizsen az csak izmosít, de nem éget zsírt.

Fussál, és ne egyél túl sok zsírt és szénhidrátot.

2010. febr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan. EZt már sokszor leírták, helyi zsírégetés nincs. Ha fogysz mindenhonnan fogysz. Ha nem akarsz felülni (bár szerinem az a legjobb), akkor csinálj cardio edézeket.
2010. febr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
akár mennyire rühelled a futást.az a legjobb zsírégető..(persze ott van a kardió is,de az már kényelmesebb.az eredmény sem uaz)hiába csinálsz felüléseket,h ha a felületi zsírréteg ott van,azt nem lehet felülésekkel eltüntetni.és emellett a táplálkozás.inkább a fehérje bevitelen legyen a hangsúly,mint a szénhidráton.sok folyadék.lehetőleg víz.
2010. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előttem szólók jól leírták, de mondok neked egy példát, hogy értsd az emberi test működését!

A test zsírraktára egy rendszer, olyan, mint egy üveg víz! Egy üveg víznek csak a bal alsó sarkából ki lehet inni a vizet? Na a zsírraktár is ilyen. Eloszlik a testeden, de attól még egy nagy rendszer! Ha a szervezet zsírt használ fel, a zsírsejteket egységesen üríti a test minden pontjáról. Ahol kevesebb a zsír ott előbb fog látszani a dolog, mint ahol több...

És igen, a zsír elégetéséhez monoton, legalább 20, inkább 40-50 perces folyamatos mozgás kell. Gyors séta, futás, bringa stb.


Orvos, dietetikus és személyi edző "bácsi" :)

2010. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!