Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lehet még profi ökölvívó?

Lehet még profi ökölvívó?

Figyelt kérdés
15,5 évesen kezdtem. Kitartással nincsen baj. Azt szeretném kérdezni hogy egy amatőr mennyit kap meccsenként? Illetve hogy lehetek e még profi ökölvívó? Vagy már kicsúsztam belőle? Vagy magyaroknál nincs is sűrűn kitűnő boxoló?
2015. márc. 11. 22:00
 1/4 A kérdező kommentje:
amatőr Mennyi pénzt kap?*
2015. márc. 11. 22:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Amatőr bokszoló nem sokat kap ha csak nem nyer olimpiát a legtöbben nem a pénzért csinálják amatörként.
2015. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Profi még lehetek ugye? Most kezdtem de elèg jól megy már versenyzőkhöz megyek lassan. Meg motiváció akarat az va
2015. márc. 14. 22:02
 4/4 anonim válasza:
Én 16 vagyok most kezdtem 1 éve már voltam versenyen de nem volt a sulyomban senki. Most szombaton is megyek versenyre meg lehet vasárnap .. Jövőhét szombaton is :) Lehet össze futunk de a kérdésedre a válasz engem is érdekelne ...
2015. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!