Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Waveboard és waveboard közt...

Waveboard és waveboard közt mi a különbség?

Figyelt kérdés

Tehát elég sok félévle találkoztma, és ugyan már megtnaultma rajta maradni, meg gurulgatni vele, és szeretnék beruházni egyre de még nem igazán értek hozzá.


Először is a Rip-Stick most márka, vagy waveboard fajta? Mert több félét is láttma már ezen a címszó alatt de az volt a közös, hogy középen mindig csak egy rúd tartotta.


Mi a különbség a középen rúddal összekötött, a középen csak az elvékonyodott lap, és a középen rúddal és a lap két vékony részével összekötött kközt? Melyik lenne jó kezdőknek? Tényleg jobb-e a drágább, vagy csak szebb? Meg gondolom erősebb, d eegyáltalán szét lehet nyűni egy ilyne deszkát?


Nagoyn érdekel a téma, úgyhogy bármiylen plusz infó is jól jön de milyen fajtái vannak, és melyik jó közlekedésre, melyik a trükkökre? nyilván nem a trükkök megtnaulásával kezdenék, inkább magabiztosabb egyensúlyt, és irányítást szeretnék megtanulni...Mit ajánlotok?


És még valami, waveboard, streetsurf ripstick, ezek ugyanazok? vagy annak fajtái? Esetleg teljesen más?



2015. márc. 15. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Elöszőr is egy nyelvtantanárt ajánlanék. De amúgy nyugi nem csak oltogatni jöttem, vmilyen szinten értek a waveboardokhoz. Ha szeretnéd, küldhetsz e-mailt ide: wave.board.blog@gmail.com. Ez is én vagyok. De van honlapunk is: www.omina-vincit-waveboard.hupont.hu. A waveboard és a street surf ripstick nagyjából ugyanazok, van közöttük 1-2 különbség, én inkább a waveboardot ajánlom. Arra a kérdésedre h tényleg jobbak-e a drágábbak azt mondom h hha már egyszer rááldozok a pénzed h vegyél egy waveboardot, akk már inkább a drágábbat vegyed. Igen, szét lehet nyűni egy ilyen deszkát. Pl. elkopik a kerék eltörik, elreped, kilazulnak a csavarok, egyre sűrűbben kell olajhozni, nem megy már olyan jól mint réhen stb. Ezek mind olyan "tünetek" amiket akkor látsz ha tényleg régi már a deszkád. Gondolom most felmerült benned h vajon egy waveboard meddig bírja? Hát olyan 5-6 évig de ha tényleg jó minőségű és vigyázol rá akk sztem 10 évig is jó 1. Remélem elégedett vagy a válasszal :))
2015. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, az elgépelés borzasztó messze áll a nyelvtani hibától, de köszönöm a válaszodat.
2015. márc. 23. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!