Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Boxolók! Az ellenfelemet hogy...

Boxolók! Az ellenfelemet hogy fáraszthatom ki a leghamarabb?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 19:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%
Ugráld körbe, csak szurkáld, ne hagyd, hogy megüssön. Előbb-utóbb kifárad, aztán hirtelen menj rá és hajlított karú ütésekkel agyald meg.
2015. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Mesélj neki szóvicceket Galla Miklós-hangon.
2015. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

2. válasz adja :D


Körbeugrálás közben nem fárad amúgy ugyan úgy az ember? :D

2015. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Az első válaszán sírtam :D "Ugráld körbe, csak szurkáld," :DDD
2015. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Miért? Kokó is ezt nyomatta meg Ali.
2015. márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Na jó, bevallom, hogy én se gondoltam ezt komolyan. Biztos van aki szakszerűen le tudja ezt írni. Mondjuk szerintem a sok mozgás, jó lábmunka előny lehet, főleg jó reflexekkel és hajlékonysággal kombinálva. De erre a bokszolók is edzenek. Egy boksz edzésre kellene elmenned Kérdező és az edzőt faggatni ilyenekről. Egyébként meg úgy, hogy sohasem küzdöttél marhaság lenne elkezdeni fárasztgatni az ellenfelet, ha meg már bokszolsz vagy jártas vagy a verekedésben, akkor gondolom értesz hozzá. Különben ebből a körbemozgásból sok kitérésből valami idióta rángatózás születne, aztán meg is lennél verve meg mindenki kiröhögne. Szóval szerintem vegyél egy viperát és csapd le a gyereket vagy csak hagyd a fenébe és kész. Utóbbi a jobb megoldás. Egyébként vipera, baseball ütő és szamurájkard ellen egy küzdősportoló se tud védekezni, főleg ha te jól forgatod ezeket. Erről ennyit. ha meg érdekel boksz, akkor gondolom elmész bokszolni. Én időpazarlásnak tartom, mert az edzők 90%-a szarik a fejedre, csak beszedi a pénzt meg elküld 2-3 gyereket bohóckodni versenyekre. Ez a pár gyerek tanul valamit, a többi meg b.lfasz marad.
2015. márc. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Vipera meg baseball ütő? :D


Hát végülis nem volt tisztázva a kérdésben, hogy miféle küzdelem során kellene lefárasztani :D

2015. márc. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
már fél éve boxolok, és most egy baráti sparring meccs lenne, a mostani ellenfelem elég erős, ezért le kell fárasztanom előtte, igazából nekem az volt az eszembe hogy folyamatosan lezárom a srácot és szurkálok, csak hamar kifárad a vállam, ezért neki lenne jobb ha hamarabb kifárad :D
2015. márc. 28. 11:14
 9/25 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb súlyú, sokkal magasabb és idősebb is, akkor ki se állj vele fél év tudással.
2015. márc. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Főleg ha nem ismered a stílusát. Hiába ugrálsz hátra, ha kitör és elkap. Attól, mert nagy és erős is, még nem feltétlen lassú.
2015. márc. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!