Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A WWE-ben ki a kedvenc pankrát...

Pagiva0725 kérdése:

A WWE-ben ki a kedvenc pankrátorotok?

Figyelt kérdés
Szerintem John Cena de kíváncsi vagyok mások véleményére is, kit szerettek és miért?

2015. ápr. 14. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Triple H, Rey Mysterio. Nekem ez a kettő akedvencem. :) Jók a mozfulataik, a bevonulózenéjük is.
2015. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
44%
nekem is john cena na meg randy orton
2015. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Figyelem nem akarok leszólni senkit es semmit de szerintem Cena mar kicsit túl jó fiú és az ő karaktere az ami példát mutat a gyerekeknek( küzdelem hűség tisztelet) amugy nekem Seth Rollins és Bad News Barret
2015. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Undertaker, mert amellett hogy magas és nagydarab nagyon mozgékony, legalábbis az volt fénykorában. Továbbá sok mozdulata van, jól adja elő őket, valamint ő a kaszás a wwe-nél. Ráadásul a bevonulózenéje is neki a legjobb, de sajnos már csak évente látni és nem nyújt olyan teljesítményt mint régen. Második kedvencem a maszkos Kane. A mostani öltönyöst nem igazán szeretem, de ő se fiatal már. Az újabb arcok közül, akik még 35 alatt vannak Reigns és Wyatt. Wyatt azért mert ő az új gonosz. Belsőre hasonlít takerre, Reigns meg külsőre hasonlít takerre, neki is hosszú fekete haja van, elég nagy és erős, de mozgékony is. Wyatt lesz taker lelki, Reigns meg a testi utóda.
2015. ápr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem edge mert az ő spearjei voltak a legjobbak és ő bármit vállal 5 méter magasan adott speart Jeff Hardynak Lángoló asztalra adott speart Foleynak ő volt az egyetlen pankrátor a wweben akinek mindig érdekes

történetei voltak ő nála volt legtovább a táska. Ő volt a legjobb tag team bajnok. Ő a legfiatalabb legendává váló pankrátor 39 évesen. Harcolt az Undertakerel Nyert royal rumble meccset. Annyira sajnálom hogy eltörte a nyakát. :(

2015. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Levi a nevem válasza:
THe Undertaker és John Cena de Cena már "jófiú"
2015. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Cena egy zombi. Meccs 80% át átfekszi aztán bumm nyer. Wow...
2015. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

1. John Cena

2. Daniel Bryan

3. Roman Reigns

2015. máj. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Régiek közül Bret és Taker, mostaniak közül pedig Cesaro és Bálor.
2016. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!