Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gordeszka kezdoknek?

Gordeszka kezdoknek?

Figyelt kérdés

14/l vagyok el szeretnek kezdeni gordeszkaszni de egyellore csak gurulni 10ezer forint alatt megeri erre a celra venni? (csak gyakorlasra mert ha megsem akarom akkor meg minek vegyem meg dragan? :O )

Mondanatok jo gordeszkakat 10kalatt csak gurulasra? :)

(Lattam a tobbi kerdesnel h kell a labmeret ugyhogy 39 :) )

A valaszokat elore is koszi :)


2015. ápr. 18. 11:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsanat felreirtam :) *gordeszkazni :)
2015. ápr. 18. 11:36
 2/2 Beniy ***** válasza:
10e forint alatt csak arra jók, hogy elvegye a kedvedet az egésztől. :/ Ezt tényleg nem azért írom, hogy költs rá többet, hanem ha tényleg komolyan gondolod, akkor érdemes rá picit többet költeni, mert nagyon sok örömöt tud okozni. Gurulni kanyarodni egyébként nem egy nagy cucc megtanulni, én ismerőst kb. 10 perc alatt megtanítottam viszonylag stabilan hajtani magát. :) Egy gagyi deszka viszont gyakorlatilag alig gurul, tehát még ezt se nagyon tudod vele normálisan csinálni. :/
2015. ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!