Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen airsoft fegyvert...

Milyen airsoft fegyvert ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy olcsó legyen.

Az olcsó az jelenleg az airsoft boltban árult ár alá gondolok.

Maroklőfegyver 50m visz 7000ft-ért!

AK-47 140m visz 12000

Garanciásak is.

Ezt keresem olcsóbban akár valami kínai márkával is!


Annyit kell tudni rólam hogy eddig csak ilyen 10m löttem mert messzebre nem vitt az a fegyver! Az ilyen fegyverek 600-2500 ft-között vannak a piacon. Valami erősebb kell támogatófegyvernek profik mellé és ellen.

Megfizethető árkategóriába és beszerezhető helyszínen. Pl:ebay.


A kérdés azért jött létre mert abszolult nem értek a témához úgyhogy a választással kapcsolatos tanácsokat is szívesen veszem.



2015. ápr. 19. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ébredj fel!!!!!!!!!!!


Amiket itt felsoroltál (pisztoly 7,puska 12)azok legalja,rugós vackok azaz minden lövés előtt fel kell húznod. Egy játékon 10 méter után kilőnek a francba.

Az ebay is felejtős a vám és postaköltség miatt.


Egy kezdő puska 40 és a pisztoly is e körül mozog.

2015. ápr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na pont ezek a tények miatt jött létre a kérdés hogy van e megoldás erre a horribilisen magas árra!

9000-ért gázriasztót tudok 14000-től éles lőfegyvert!

Azt ne mond hogy a játékpisztoly drágább!

Nekem nagyon jó azt ha lövésenként fel kell húzni mert célba lőni akarok megtanulni egyenlőre. Müanyag elavúlt kínai bóvlit akarok venni olcsón ami megközelíti teljesítményben a drágább konstrukciót!

2015. ápr. 20. 10:30
 3/5 Jakus Tamás ***** válasza:
Az általad leírt paraméterek, pontosabban a lötáv horribilisen magas. nem tudom honnan nézted ill ki mondta ezt neked de egy marokfegyver még a csúcskategória is, nem visz el 30 méternél tovább pontosan, az AK pedig soha az életben, még max tuningal sem fog 70 méternél többet produkálni. és ezek a fegyverek ára jóval 30 ezer felett vannak. Biztos tudsz venni kéz alól, olcsón, célba lövésre alkalmas fegyvert de ne várj csodát tőle, A piacitól mindenképp jobb de távol van a játékokon is használtaktól.
2015. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez úgy volt hogy a dobozon rajta volt az FPS én meg egy online programmal átváltottam.
2015. máj. 7. 19:08
 5/5 anonim válasza:
Bitch pls... Az 140 m/s. Nem addig visz el a fegyver, hanem 140 FPS-sel lő.
2015. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!