Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Karatésok! Aki már kyokushin...

Karatésok! Aki már kyokushin karatéba narancssárga ővre vizsgázott ahhoz lenne 1-2 kérdésem! Kb mennyi idő volt a vizsga? (órahossz) Hány hónap vagy év után mentetek vizsgára?

Figyelt kérdés
Én januárba (idén) kezdtem el, és juniusba szeretnék menni ővvzsgázni. Megy egyébként de vannak azért még rossz beidegződéseim (de ezeken javitok épp), szerintetek mehetek már ővvizsgára 5 hónap edzés után (hetente 23x mék edzésre), de volt h 4x is mentem egy héten csak ugy dolgozok h már csak heti 2-3 alkalommal tudok járni. Én ugy vagyok vele ha a 6-8 éveske meg tudta csinálni akkor én is meg tudom. Miután megvolt a sikeres ővvizsga ti kaptatok róla valamilyen papirt (vagy kiskönyvet) amibe beleírták h hány kyu-ra vizsgáztál? Új ővet azt utánna ti vettetek vagy kaptatok az edzőtöktől?

2015. máj. 1. 17:46
 1/1 anonim válasza:

Ha ismered a vizsgakövetelményeket(bázis technikák, erőnlét stb.) akkor szerintem vizsgázhatsz, 5 hónap elegendő szokott lenni ahhoz hogy vizsgázz. A vizsga hossza attól függ melyik szervezetbe, dojoba jársz(általában 2-4 óra szokott lenni a kyu vizsga.

ha vizsgázni szeretnél, venned kell egy Budopass nevű kis könyvet.Egyébként nyugodtan beszéld meg mestereddel , hogy vizsgázni szeretnél és, hogy ő mit javasol, valószínűleg el fogja mondani ezeket az infókat.Övet általában magadnak kell megvenned. Ahhoz, hogy vizsgázz kell venned egy fehér övet és egy karate gít, ha ezek meg vannak és ismered a vizsgakövetelményt és megy akkor semmi akadálya annak, hogy vizsgázz. Mestereddel minden képen beszéld meg.

2015. máj. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!