Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Aki volt már a hungaroringen...

Aki volt már a hungaroringen f1-en, mi a tapasztalatotok? Mennyire lehet látni az autókat? Jegyek mien árban vannak?

Figyelt kérdés

2015. máj. 3. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Jegyárak itt:

[link]

Illetve nézz utána a klubtribün árainak és a kedvezméyes álló helyeknek. Bár azt még később fogják kiadni.

Szóval a sima tribünjegyek nagyon drágák, a klubtribün valamivel olcsóbb, kb 30.000 Ft a 4 napra, álló pedig kb 10.000 Ft.

Lehetőség van csak a szabadedzésre venni jegyet, ez kb 7000 Ft. Szépen látod az autókat és hallod a hangjukat, szerintem megéri ez is.

A látvány attól függ hol vagy, de minden hol lehet jól látni, persze nem az egész pályát, de néhány kanyart belátni.

Legrosszabb ebből a szempontból a Super Gold tribün, viszont az fedett, de csak a célegyenest látni.

Álló jeggyel oda mész ahova akarsz, viszont ha tényleg jó helyet szeretnél már reggel 7-re nyitáskor ott kell lenni s lefoglalni.

Ajánlom a csütörtöki boxucta látogatást is, bármilyen tribünjeggyel lehet menni, csak péntekivel is. Ott szinte karnyújtásnyira láthatod az autókat, gyakran kerékcserét is mutatnak és ha szerencséd van a pilótáktól is lecsíphetsz autogrammot.

Nem tudom mire vagy még kíváncsi, kérdezz nyugodtan. 4-szer voltam már a Ringen, több helyen is ültem.

2015. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!