Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 13 éves vagyok. Lehetőségem...

Xbox imádo kérdése:

13 éves vagyok. Lehetőségem lenne ökölvívásra és birkózásra egyszerre járni.3 évet már boxoltam. Fejlődhetnék így?

Figyelt kérdés

Heti 2 bírkózás

és heti 3 ökölvívással tudnék rendesen fejlődni?

2órás edzés van mind a kettőnél.


Nem szeretnék egyoldalú lenni.

Nem a versenyzés lenne a célom leginkább, fojtás,dobás,feszítés dolog érdekel a legjobban földharc túlzottan nem.

Előre is k öszönöm szépen a válaszokat!



2015. máj. 13. 21:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést nem bírkózás hanem judo
2015. máj. 13. 21:36
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
miért nem mész akkor mma-ra, az a kettő egyben
2015. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
bár nemtudom, hogy 13 évesen mennyire találsz magadnak mma-n edzőpartnert, lehet, hogy kicsi vagy még hozzá
2015. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
MMA-n milyen színvonalon oktatnának állóharcot és testharcot? Valószínűleg egyiket sem kiemelkedően.
2015. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mert 3 éve tanulok ökölvívást nagyon szorgalmasan és nem tudom magamról azt mondani hogy én "profi lennék" 10 évek kellenének ahhoz hogy nagyon ügyes legyek.

Nem hinném hogy megfogják nekem ugyan olyan színvonalon tanítani. Köszönöm szépen a válaszokat.

De MMA edzést ilyen formában a színvonal miatt nem próbálnék ki.

2015. máj. 13. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogyan érted azt hogy fejlődhetnél? Technikában? Szernted?! kizárt dolog...
2015. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aikiboxer ***** válasza:
Egy darabig én is ezt a kombót toltam (box + judo) és nagyon jó volt. Ha tehetném, ma is leginkább ezt csinálnám.
2015. máj. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!