Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Penny boardot szeretnék...

Penny boardot szeretnék venni, de nem tudom melyik jó. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Láttam tobb bolt oldalan is, h csomo fajta/fele pennyt arulnak, de nem ertettem, h miert ennyire kulonbozo az aruk. Van pl olyan ami ugyan az volt, megis 2kulonbozo ara volt, vagy a masik dolog amit nem ertettem, h ketto ugyan olyan meretu deszka (a kep alapjan csak a mintajuk kulonbozott) ara eltert egy mastol: az egyik 37.000 volt a masik pedig 43.000! Miert van ez?

2015. máj. 17. 23:09
 1/4 Beniy ***** válasza:
Hát most nem tudom pontosan, hogy mire kontkrétan a Penny márkájú cruiserekre gondolsz, vagy úgy általánosságban cruiserekre. Mostanában valamiért minden cruiserre rámondják, hogy Penny, szóval így elég nehéz megmondani. Amúgy ha a Penny márkán belül nézelődsz, akkor nekik két méretű modelljük is van, renget mintával, illetve ha jól tudom van egy környezetbarát modelljük is. Egy a picike Penny (22" x 6") nyilván olcsóbb lesz, mint a Nickel nevű modell (27" x 7.5"), ezek közül egyértelmű, hogy a nagyobb többe fog kerülni. Na mármost a különböző mintájú deszkák azért lehetnek drágábbak/olcsóbbak, mert azt a mintát ki kell dolgozni, fel kell vinni stb. :) Egyébként én kezdőknek speciel nem ajánlanám a Penny-t, mert baromi kicsi ahhoz, hogy egy kezdő deszkás normálisan tudja használni. A Nickellel esetleg el lehet gurulgatni normálisan, viszont az hosszútávon még mindig bődületesen keskeny. Ha mindenképpen cruisert szeretnél venni, akkor valami szép széles és még ésszerűen hosszú deszkát érdemes választani szép nagy kerekekkel. ;) Illetve ha egy nagyvárosban élsz, akkor érdemes olyan deszkát választani, amin azért van használható tail is, mert padkázásnál rohadt idegesítő, ha folyamatosan fel kell venned a deszkádat, majd újra lerakni. Ha van rajta normális tail, akkor bármikor el tudsz dobni vele egy olliet. :)
2015. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A Pennybe bele van irva a kerekekbe is hogy Penny sok helyen kb 35 töl megy felfele én 22 es pennyvel tanultam meg gördeszkázni abszolute nem probléma vele a trükközés 17/l
2015. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bármelyik jó én 22 essel kezdtem most 27 est veszek de csak a wakeshopba vegyél az az egyetlen hely ahol eredeti penny van ne foglalkozz senkivel én full kezdöként tanultam meg deszkázni pennyvel te tudod mire kell és milyet akarsz meg mi a célod ne halgass senkire
2015. máj. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2015. máj. 19. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!