Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek elmenjek birkózni?

Szerintetek elmenjek birkózni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, mielőtt írnátok, hogy késő, felhívtam az edzőt és mondta, hogy fogadnak örömmel. Kérdezte a súlyt is meg, hogy sportoltam-e. Régen thai-bokszoltam, de nem tetszett, nem ért semmit. Igazából a bokszban tudnám kiélni magam, de a legközelebbi bokszedzés 2 órányira van. A gondom az, hogy tartok a test-test elleni küzdelemtől. Nem tudok úgymond legyűrni senkit. Ha régebben verekednem kellett mindig ütöttem, ha nekem akaszkodtak vagy leakartak teríteni inkább megpróbáltam szabadulni a fogásból és ütni. Valamiért nem megy a testharc, sőt volt már amikor rám kényszerítette az ellenfél és majdnem a rövidebbet húztam. Van esélyem felszabadulni a rohadt testharc ellenes gátlásaimtól vagy továbbra is bénázni fogok?

2015. máj. 30. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Legfeljebb nem fog tetszeni.
2015. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom. Hátha belejövök.
2015. máj. 30. 21:08
 3/7 aikiboxer ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged, akkor mindenképpen próbáld ki. Nagyon jó sport.
2015. máj. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, megfogom nézni mindenképpen. :)
2015. máj. 31. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is 16 évesen kezdtem :D szerintem próbáld meg, abszolút megéri.

Mivel ez egy letisztult, kikristályosodott testharc elég jó rutint szerez benne az ember, amit máshol is tud hasznosítani (judo, BJJ, grappling).

Viszonylag több időt igényel, míg belejössz, mint egy ütős-rúgós sport.

2015. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, erre számítottam, de szerintem bele tudok jönni, már elszántam magam. :)
2015. jún. 1. 14:57
 7/7 anonim válasza:
Ha nem akarod, ne tedd és edd meg nyersen a krémet.
2015. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!