Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Masutatcu oyama vs. Mohamed...

Masutatcu oyama vs. Mohamed ali, melyikük győzne egy ringben, mindent szabad!?!

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

OYAMA!

A győri édes negronak megmozdulnia sem lenne esélye.

Oyama küzdött bikával is, puszta kézzel, míg ali barátunk max a zsákot püfölte:)

2015. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Oyama még véletlenül sem ölt meg egy ütéssel egy bikát, ez is egy hatalmas tripla kamu.

https://www.youtube.com/watch?v=brHuxeV029E


Itt az eredeti videó Oyamáról. Ütögeti a megkötött bikát, és csapkodja, aztán hoppá hirtelen egy másik képkocka ahol láthatjuk, hogy felvesz a földről egy szarvat, de bezzeg azt nem mutatták, hogy HOGYAN töri le a bika szarvát. :D

Oyama legendáját osszuk el tízzel, majd vonjunk belőle köbgyököt, így megkapjuk a valóságot az úriemberből.


Ali ellen semmi esélye sem lenne. Alinak olyan lábmunkája volt, hogy Oyamanak egy rúgása sem találná őt el. És senki se jöjjön azzal, hogy majd szétrúgja Ali combját. A kyosok nem tudnak combost rúgni, egy muay thaios igen.

Ali közelről szétgépelné az arcát.

2015. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

én az ilyen boxos cicamicákat darálni szoktam edzésen.

mma versenyen mindegyik fekszik:)

a kyos:)

2015. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szergej55 ***** válasza:
Ezennel megnyitom a XXIII. online zsinatot a hitviták rendezésére! Való igaz, a neves személyekről szóló legendákkal érdemes csínján bánni.
2015. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

"én az ilyen boxos cicamicákat darálni szoktam edzésen.

mma versenyen mindegyik fekszik:)

a kyos:)"


Melyik pizsamádba álmodtad ezt kis gyerek? :D Ahol nem ütnek fejre (mint pl: a kyoban) az nem is full contact. Te egyrészt nem mmazol, boxolót soha az életbe nem fogsz még csak eltalálni sem. Harmadrészt pedig Te csak edzésen a derekadra kötött pink öveddel kata címszó alatt kalimpálsz a levegőbe Mucsaröcsögén a Takács Jóska szenszeij edzésein, heti kétszer a helyi általános iskola tornatermében, havi 5000-6000 forintért. Esetleg nyertél egy megyei versenyt. És akkor mi van? Attól, hogy Te vagy a ZS liga csillagharcosa az csak egy dolog.


Ne zavarjon, hogy országszerte boksz és thai box edzéseken a haladók agyalják a fekete öves karatéjosokat. :)

2015. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Az ilyen boxoló tibikéket, úgy szoktam ropogtatni, mint a kekszet, mikor kibontom a csomagot.

csak úgy törnek, morzsálódnak, nem győzik utána őket összeszedni:)

2015. jún. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Nem ropogtatsz te senkit és semmit sem.

Ha az óceán közepén kiugranál egy csónakból, akkor is víz mellé esnél. :)

2015. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem a tb sportolókat. Valahogy mindig vissza csippantanak, miután egy 40 feletti a huszonéveseket lefárasztja, megveri. Boxosokkal nem tudom mi lenne, velük még nem kerültem össze soha.
2015. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%

az a baj a boxosokkal, és a kérdésben is az van, hogy mindent szabad, a lábukat nem tudják használni.

sok versenyen voltam már, nem csak karate, mma is, a lábmunka nagyon kell, néha ez dönt el egy küzdelmet.

a K1 versenyeken is a legtöbb versenyző több 10 éves kyo-s múlttal rendelkezik, mindegyik amelyik eredményes volt.

a tájbox :) az csak kiegészítés volt nekik.

pár boxos, a K1 ben is próbálkozott, megnéztem azokat a versenyeket, bedarálták az összeset, kivétel nélkül.

na szerinted, MIÉRT?

a híres Francois Botha is padlót fogott, és pont egy kyo-stól kapott ki, egy rúgás miatt lett KO.

na akkor mi van?

2015. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Tudod mi van? Kemény kötésű gyerekként bementem egy thai-box edzésre, ahol már a rúgó gépidnek az fájt, ha kicsit rásoroztam a kettős fedezékre. Ez van. Csak a nyámnyilák rúgnak, meg a kislányok. Az mma meg pankráció színvonal, egyenesen röhejes. Egy újabb butító műsor a TV-ben a sok dagadt amerikai faroknak.
2015. jún. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!