Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy thai boxoló vagy ökölvívó...

Egy thai boxoló vagy ökölvívó szétszórná ezeket akiket itt a videón láthatunk?

2015. jún. 16. 20:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

ha a gyik-es gondolat menetet követjük az embernek meg kellett volna semmisülnie az első menetben, furcsamód erre nem került sor hiába volt az ellenfele a thaibox "istene"

https://www.youtube.com/watch?v=rAHn64ZX468

2015. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A szerzetes egyszerűen jobb harcos. Márpedig ha jobb harcos valaki, akkor az győz. Ha most egy jobb birkózó legyőz egy gyengébb judost az rendjén van. Ha ez történik fordítva, az is rendjén van. Egy jobb kungfus legyőz egy rosszabb thai-boxolót, ez is rendjén van. Mi a kérdés?
2015. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=7zEvdqdJI04


Egyébként ő is tud veszíteni.

2015. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
tudom, de a kérdés szempontjából lényegtelen.
2015. jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
És azt se értem, hogy Buakaw ellen miért kéne megsemmisülnie. Attól, hogy a sok kis kocka nem hiszi el, hogy a kung-fu működik, attól még működik. De nem mindig. Meg nem bóvli edzéseken. A palesz meg nem szerzetes, legfeljebb együtt edzett a szerzetesekkel. Azért hívatja magát szerzetesnek, mert így nagyobb a hype a személye körül.
2015. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
beszűkült látókörű emberek gondolatmenetében ne keress logikát, sok időt megspórolsz.
2015. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Na, végre srácok, vannak ezen az oldalon normális válaszadók is! Hatalmas like! :)


Egyébként az összes harcművészetre azt írták, hogy rossz nem csak a kungfukra. Szerintem ki sem próbálták ezeket az edzéseket. Én sem tudok bunyózni én ezt be is vallom, de azért eljárogatok ilyen edzésre, hogy lássam mit tudnak adni. Amíg nem voltam rajta addig nem írok róla véleményt... És ha már voltam valamin akkor is csak arról írok és azzal vetem össze amiket már kipróbáltam. Ez nem biztos, hogy a jó válasz lesz, de azért már így már nagyobb a valószínűsége, mintha csak úgy írnék valamit amit másoktól olvastam.

Vagy hasra ütésre válaszolnék.

Szerintem ez lenne a normális hozzáállás, és ezt nem azért írom, mert én ezt így csinálom.


Egyébként így meg kockáztatom, hogy mindegyik harcművészet nagyon jó, ha kitartóan csinálod, és keményen meghajtanak az edzés során. Illetve (ez számomra nagyon fontos) olyan edző kell akit emberileg is tisztelni tudsz nem csak a tudása miatt és örömmel tanulsz tőle meg hagyod neki hogy kínozzon edzésen.

2015. jún. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az ökölvívás a taktikáról, az ellenfél kiismeréséről szól, nem arról hogy meg tudsz-e verni valakit. Semmi köze nincs a verekedéshez.
2015. jún. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 aikiboxer ***** válasza:
A szerzetesnek egy normális balegyenese sincs, nyitva hagyja a védekezését stb. Egy rendes ökölvívó az ilyen harcost leiskolázza -- rögtön az elején a srác be is sorozza a sarokba, egy ökölvívó ellen a küzdelem it véget ér.
2015. jún. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 aikiboxer ***** válasza:

Itt viszont már egészen jól harcol a szerzetes is. [link]


Figyeljétek meg, hogy a szerzetes mozgásában semmi kung-fus nincs már, tisztán kick-boxol ő is. Nyilván rákényszerül az optimális stílusra ő is, ha nem akar veszíteni. Általában véve az összes UFC, pride stb küzdelemre jellemző, hogy a stílusok egyfelé konvergálnak, majomkodást, aikidót stb. a ringben nemigen látni -- csak azt használják, ami működik.

2015. jún. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!